Автоматичне формування звіту з ЄСВ за допомогою ISpro

Автоматичне формування звіту з ЄСВ за допомогою ISpro 05-04-2018

Для створення звіту необхідно перейти до модулю Результати розрахунку \ Єдиний соціальний внесок \ Створити. Відкриється вікно налаштування звіту. При первинному налаштуванні необхідно на вкладці. Дохід відмітити види оплат на які нараховуються відрахування до фонду:  

В розділі «Лікарняні» розносимо види оплат по відповідним вкладкам:

В розділі «Відпустки» на вкладці «відпустка без збереження зп» відмічаємо відповідний вид оплати.

Наступним заповнюємо розділ «Фонди», де відмічаємо фонди які нараховуються на підприємство та у графі Код проставляємо відповідний код для категорії застрахованої особи:

За необхідності, в розділі «Стаж» вносимо інформацію про спеціальні чи пільгові стажі, які в свою чергу створюються в розділі Параметри \ Налаштування \ Стаж роботи та розносяться по особових рахунках працівників.

Розділ «Інше» заповнюються та налаштовується відповідно до особливостей обліку на підприємстві. Під час експлуатації системи можна вносити зміни до налаштувань при формуванні звіту ЄСВ за звітний період та редагувати вже існуючі відповідно до внесених змін у налаштуваннях.

Після натиснення кнопки «ОК» звіт формується і має наступний вигляд:

Натиснувши на вкладку «Працівники» ми можемо перейти до 6 таблиці, вкладка «Таблиця4» відповідно відображає 4 таблицю звіту. Перебуваючи на вкладці «Працівники», через пункт меню реєстр \ експорт поточного представлення даних можна експортувати 6 таблицю звіту до програми Excel, для виконання операцій чи звірки даних у відповідному форматі.

Перебуваючи, в каталозі відомостей Єдиного соціального внеску, виконавши команду по пункту меню реєстр \ експорт, заповнивши форму, вказавши шлях для збереження файлу можна експортувати звіт ЄСВ у форматі XML для подальшого імпорту до звітної програми. По пункту меню Реєстр можна створити коригуючи чи скасовуючу версії звіту.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання стосовно роботи з ЄСВ у ISpro, будь-ласка, зверніться до нашого контакт-центру за номерами телефону +38 (068) 061-65-96; +38 (050) 286-11-09; +38 (093) 326-81-80 і ми з радістю відповімо на всі Ваші питання.

Дякуємо за увагу! Поширюйте цю статтю через мережу Facebook.


Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!

Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті