Використання полів користувача для налаштування реестрів актів виконаних робіт в збуті

Використання полів користувача для налаштування реестрів актів виконаних робіт в збуті 06-05-2019

 

Давайте подивимось на настроювання користувацькго реєстру з використанням полів користувача в модулі Упрвління збутом - Акти виконаних робіт. Отже виникло таке завдання - бухгалтеру знадобилось сортувати акти за різними напрямами і підбивати підсумки за напрямами за певний період.

Почнемо з налаштування полів та довідників користувача. Спочатку заходимо в Адміністратор - Довідники користувача та створюємо довідник (наприклад, назва напрямок, в якому два поля ключ або номер та значеня абож найменування).

Далі переходимо в Загальні довідники - Довідники користувача та заповнюємо наш довідник. Нехай у нас буде два значення.

Далі йдемо в Адміністратор\Поля користувача знаходимо Облік закупок - Накладні.

Налаштовуємо поле користувача. Назовемо його напрямок та підключимо раніше створений довідник користувача з таким же найменуванням.

Ми створили поле користувача з підключени довідником. Переходимо в Упрвління збутом - Акти виконаних робіт і сторюємо користувацький вид реєстру. Обираємо Вид - Види реєстра. Копіюємо стандартний реєстр та налаштовуємо його. 

Додаємо в користувацький реєстр створене раніше поле користувача Напрямок.

А також налаштовуємо поле сума. Знаходимо в структурі поле сума вибираємо Властивості та ставимо відмітку «Підсумок по полю».

Також у нашому користувацькому виді реєстру ми налаштуємо у вкладці фільтр відбір актів за деякий період. Заходимо у вкладку фільтр обираємо Створити. Далі у полі реквізит обираємо зі списку Дата, тип значення Діапазон, Значення – Запитувати, Ок

Отже тепер ми маємо налаштоване поле користувача напрямок. Ми можемо добавляти його в новостворені акти згідно наших вподобань. Наприклад, так:

Але виникає питання, як бути з тими актами які вже проведені раніше, особливо якщо їх чималенько? Ось тут потрібно використати Калькуляцію. Заходимо в Налаштування - Довідники - Калькуляції

Вибираємо Акти виконаних робіт - Змінити - Документ та прописуємо коротеньку користувацьку програму. Де   в стрічці U_8 = "1" описуємо що в наше поле користувача буде занесення значення 1. Якщо потрібно інше то ставимо відповідне значення. 

Далі заходимо в Акти виконаних робіт відмічаємо потрібні акти (хоч один безліч, непроведені або проведені ). Потім Правка - Користувацька подія калькуляції (Alt + U). В результаті у всіх відмічених актах буде заповнене поле користувача Напрямок значенням 1 з відповідною назвою з довідника користувача.

Ми виконали завдання бухгалтера і допомогли йому налаштувати ISpro для комфортної праці. Ми можемо відбирати акти за певний проміжок часу за певними напрямками. Для цього актах виконаних послуг обираємо створений нами користувацький реєстр, обираємо період за який потрібна вибірка, в реєстрі робимо вибірку за певним значення користувацького поля напрямок. В нас є підсумкове значення поля сума за період січень 2019 р. по обраному напрямку. Ми також можемо вивантажити отриману вибірку в Excel для подальшого використання через Реєстр - Експорт поточного представлення.

Ось і все. На перший погляд все здається трошки складно, але якщо у Вас виникли якісь питання одразу звертайтесь до нашого контакт-центру і наші кваліфіковані консультанти з радість допоможуть Вам. І ця, тільки на перший погляд, складна операція буде вирішена за декілька хвилин.


Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!

Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті