SmartDoc$: формування та подання звітності

SmartDoc$: формування та подання звітності 31-07-2019

В сучасному світі автоматизації головною передумовою і на перший план привабливості виходить перелік можливостей програмних комплексів, їх взаємодії з іншими з точки зору роботи бухгалтера: доступності, зручності та простоти обробки облікової та звітної інформації з одного автоматизо-ваного робочого місця. В даній статі розглянемо з Вами поєднання облікової роботи бухгалтера з обліку праці та заробітної плати в ISpro з можливістю подання звітності за допомогою M.E.Doc.

Працюючи в програмному комплексі ISpro ви маєте змогу експортувати звіти  в програму M.E.Doc. Розглянемо приклад експорту основних звітів з модуля Облік праці та заробітної плати. Для передачі документів  необхідно використовувати спеціально створені XML-файлами. Такі файли формуються звітами в кожному з необхідних під модулів.
Першочергово розглянемо для прикладу експорт Довідка Форма 1-ДФ.  Для експорту необхідно перейти в Управління персоналом – Облік праці та заробітної плати – Результати розрахунку – Довідка «Форма 1-ДФ».

В реєстрі Довідка Форма1-ДФ першочергово необхідно сформувати сам звіт. Для цього виконуємо операцію Реєстр – Створити. Далі необхідно обрати тип довідки та варіанти формування звіту по підприємству або по підрозділам та варіанти додавання ФОП в довідку.

У наступному вікні обов’язково вказуємо період за який формуємо довідку, коментар, яким чином формувати довідку за вказаний період або ж по місяцях, кількість рядків для порції та решту необхідних параметрів.

Після цього натискаємо кнопку ОК для формування звіту. Після формування довідки вона буде відображена в реєстрі. Звіривши всі дані можна приступати до експорту. Для цього в реєстрі довідок відмічаємо необхідну довідку галочкою і виконуємо операцію Реєстр – Експорт у форматі XML.

Після виконання даної операції на екрані буде відображено вікно для вибору шляху збереження документу, форма експорту, а також буде відображена інформація з картки підприємства про податкову службу. Натискаємо ОК.

Після формування файлу експорту програма виведе інформаційне вікно про вдале формування звіту.

Наступним кроком необхідно імпортувати даний звіт в програму M.E.Doc. Для цього запускаємо програму M.E.Doc і переходимо Звітність – Реєстр звітів. Обираємо звітний період за який формували довідку 1-ДФ.

Далі виконуємо операцію Файл – Імпорт – Імпорт звітів і вказуємо папку, в яку було збережено файл з системи ISpro. Після вдалого імпорту програ-ма відобразить інформаційне вікно про успішний імпорт.

Далі, Вам залишається лише перевірити звіт, підписати його і відправити в контролюючий орган.
Вище описаним способом ви також маєте змогу передавати основні звіти системи Управління персоналу такі як Єдиний соціальний внесок та Статистична звітність з системи ISpro в M.E.Doc. 
Разом з Вами ми коротко розглянули принципи формування та подання звітності в контролюючі органи за допомогою програм ISpro та M.E.Doc. 

Сподіваємося, що дана стаття буде корисною для Вас. Якщо залишилися запитання по роботі в системі будемо раді Вам допомогти на нашій лінії консультації куди ви зможете звернутися за телефонами:(095) 036-40-04, (098) 036-40-04, (073) 036-40-04
або залишити заявку у чат-боті на головній сторінці нашого сайту і ми зв'яжемося з Вами зручним для Вас способом.


Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!

Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті