Реєстр електронних документів в M.E.Doc

Реєстр електронних документів в M.E.Doc

Шановнi користувачi! Ви, напевно, звернули увагу на те, що в оновленнi ПЗ «M.E.Doc» версiї 11.02.016 в роздiлi «Первинні документи» вiдбулися деякi змiни. Тепер «Реєстр первинних документiв» роздiлився на «Реєстр електронних документiв» та «Реєстр податкових документiв» (Мал.1). Тому, розглянемо бiльш детально.

 

Мал. 1

 

«Реєстр електронних документiв» - цей реєстр призначений для роботи з первинними документами, якi не реєструються у ДПС. В ньому можна створювати, редагувати та зберiгати електроннi документи (акти виконаних робiт, рахунки, платiжні доручення тощо), а також унiверсальнi документи iз вкладеннями рiзних форматів (Мал. 2). У цьому модулi здiйснюється обмiн документами з контрагентами в електронному виглядi.

 

Мал. 2

 

«Реєстр податкових документiв» - тут можна й надалi здiйснювати створення, редагування та збереження податкових документів, таких як: Податковi накладнi та Розрахунки коригування (Мал. 3), з метою обмiну цими документами з контрагентами та контролюючими органами. Доступ до «Реєстру податкових документiв» можливий через роздiл «Первиннi документи» та «Облік ПДВ». 

 

Мал. 3

 

Також, якщо ви  створюєте Податкову накладну на основi будь-якого первинного документу в Реєстрi електронних документiв, то її буде збережено в Реєстрi податкових документiв.

На час впровадження Реєстру електронних документiв створення первинних документiв також можна виконувати у Реєстрi податкових документiв. Поки що цi документи будуть доступнi як у Реєстрi електронних документiв, так i у Реєстрi податкових документiв

Звернiть увагу! В подальшому в Реєстрi податкових документiв будуть вiдображатися тiльки податковi накладнi та розрахунки коригування.

Всi цi зміни вiдбулися, щоб вам було зручнiше розподiляти первиннi документи та податковi документи. Адже очевиднiше, якщо ви отримали рахунок, то вiн буде вiдображатись в Реєстрi електронних документiв. Цi два реєстри допоможуть вам пришвидшити свою роботу в програмi.

 

Більше про M.E.Doc

 

Тож бажаємо вам легкої роботи, адже модуль буде вдосконалюватися та доповнюватися новими можливостями для того, щоб задовольнити всi вашi побажання!

 

Автори: Тімченко Вікторія та Женгал Анна, кваліфіковані спеціалісти ГК "Інтелектуальний сервіс"


Долучайтесь до нас в Instagramfacebook та Telegram на Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh

 

Залишайте ваші коментарі.

Читайте також: