cloud cloud cloud cloud cloud cloud cloud cloud
Не літай у хмарах, краще там працюй!

Інтелектуальні рішення у хмарі:

переведіть ваш бізнес повністю в онлайн.
image

Чому це безпечно?

Важливі дані будуть захищені від крадіжок і пошкоджень, доступні для синхронної роботи в режимі онлайн.

Захист віртуального серверу гарантовано ...висновком КСЗІ

Чому це вигідно?

Замість витрат на придбання та підтримку устаткування - фіксована щомісячна оплата за зручний сервіс з підтримкою 24/7. Ви сплачуєте лише оренду віртуальної машини та не витрачаєте гроші на утримання, оновлення чи ремонт фізичного обладнання.

Вам не потрібно платити за оренду офісу, комунальні платежі та ліцензійну операційну систему.

image

Як це працює?

Хмарний сервер з Технічною підтримкою - за 1 день!

Ми обробляємо вашу заявку, підбираємо сервер необхідної конфігурації. Після погодження всіх умов - ви отримуєте готовий сервер з встановленими “M.E.Doc” та “ISpro”.

Захист важливих даних

Хмари розміщені у відмовостійкому дата-центрі: всі інженерні комунікації задубльовано, тому дані захищені від втрат та пошкоджень.

Швидкий онлайн-доступ звідусюди!

Ви можете працювати будь-коли, будь-де і з будь-якого пристрою. Швидкість з'єднання досягає 100 Мбіт/с – зміни вносяться миттєво і доступні для відстеження.

За точну роботу сервера відповідають наші спеціалісти

Ми підтримуємо функціонування платформи та всіх програм, гарантуємо безкоштовну техпідтримку наших клієнтів в режимі 24/7. Ви працюєте у звичному режимі онлайн, легко відслідковуючи будь-які зміни в базах.

Отримайте надійне інтелектуальне рішення у хмарі та повну технічну підтримку! Працюйте віддалено з “M.E.Doc” та “ISpro” та будьте впевнені у захисті ваших даних!

Замовити