cloud cloud cloud cloud cloud cloud cloud cloud
Не літай у хмарах, краще там працюй!

Інтелектуальні рішення у хмарі від GigaCloud:

переведіть ваш бізнес повністю в онлайн.

Хмарну інфраструкутуру для розміщення сервісів M.E.Doc та ISpro надає наш партнер компанія GigaCloud.

GigaCloud – універсальний хмарний оператор для всіх сегментів бізнесу. Компанія працює з 2016 року, будучи лідером ринку за темпами зростання і кількості клієнтів. У портфоліо компанії понад 1000 клієнтів у 6 країнах світу і понад 150 компаній-партнерів. Надає IaaS-послуги (інфраструктура як сервіс) корпоративним клієнтам будь-якого масштабу, в тому числі малому і середньому бізнесу.

image

Чому це безпечно?

Хмарна інфраструктура знаходиться в трьох дата-центрах: двох в Україні (GigaCenter, BeMobile) та одному в Польщі (Atman). Всі вони відповідають рівню надійності Tier III.

Захист віртуальної інфраструктури гарантовано атестатом відповідності КСЗІ та міжнародним сертифікат ISO/IEC 27001:2013.

Чому це вигідно?

Замість витрат на придбання та підтримку обладнання - фіксована щомісячна оплата за зручний сервіс з підтримкою 24/7. Ви сплачуєте лише оренду віртуальної інфраструктури та не витрачаєте гроші на утримання, оновлення чи ремонт фізичного обладнання.

Вам не потрібно платити за оренду офісу, комунальні платежі та ліцензійну операційну систему.

image

Як це працює?

Хмарний сервер з Технічною підтримкою - за 1 день!

Ми обробляємо вашу заявку, проводимо попередній розрахунок необхідного обсягу технічних ресурсів. Далі мігруємо ваші M.E.Doc та ISpro у хмару. Під час тесту виділених ресурсів ми оптимізуємо хмарну інфраструктуру і далі забезпечуємо її оптимальну роботу, обслуговування, експлуатацію та модернізацію ресурсів.

Захист важливих даних

Хмари розміщені у відмовостійкому дата-центрі: всі інженерні комунікації задубльовано, тому дані захищені від втрат та пошкоджень.

Швидкий онлайн-доступ звідусюди!

Ви можете працювати будь-коли, будь-де і з будь-якого пристрою. Швидкість з'єднання досягає 100 Мбіт/с – зміни вносяться миттєво і доступні для відстеження.

За точну роботу сервера відповідають наші спеціалісти

Ми підтримуємо функціонування платформи та всіх програм, гарантуємо безкоштовну техпідтримку наших клієнтів в режимі 24/7. Ви працюєте у звичному режимі онлайн, легко відслідковуючи будь-які зміни в базах.

Отримайте надійне інтелектуальне рішення у хмарі та повну технічну підтримку! Працюйте віддалено з “M.E.Doc” та “ISpro” та будьте впевнені у захисті ваших даних всього за 4000 грн у місяць!

Спробувати безкоштовно
Написати нам

Напишіть
нам в чат

telegram Support Facebook telegram Support Facebook

чат-бот Даша

чат-бот Даша

чат-бот Даша