Крамниця електронних послуг ГК Інтелектуальний сервіс

м. Харків

Харьков Медок ЭЦП СОТА

Ми працюємо для Вас

Харківський офіс групи компаній “Інтелектуальний сервіс” працює та обслуговує Клієнтів з програмного забезпечення M.E.Doc, Сота, електронні підписи з 2008 року.

Наша мета надати відмінний сервіс бухгалтерам з наших програмних продуктів та зробити Вашу роботу максимально приємною та комфортною. Для цього кожен наш співробітник має спеціалізовані сертифікати від Розробника M.E.Doc, Сота, електронні підписи та є професіоналом свого діла.

В нашому офісі міста Харків Ви можете купити ліцензію на M.E.Doc або Сота, отримати кваліфіковану консультацію від наших спеціалістів, ознайомитись з обліковою системою IS-Pro та оформити електронні підписи для Вашого підприємства. Також для Вас працює наша багатоканальна лінія консультації по телефону, де Ви також маєте змогу замовити рахунки на M.E.Doc, Сота, КЕП та отримати безкоштовно консультацію по віддаленому доступу.

Дізнатися ціни на M.E.Doc, Сота та КЕП можно за допомогою спеціальної форми “Придбати”

Завантажити програмне забезпечення M.E.Doc
Завантажити актуальні оновлення на M.E.Doc

Як до нас доїхати:

  Станція метро «Холодна гора» (червона гілка метро).

  Потрібно вийти в напрямку за рухом потяга на праву сторону. Між двох виходів з метро знаходиться ТД «Атлас», необхідно зайти у двір ТД.

  Крамниця знаходиться з правого боку в червоному цегляному будинку на першому поверсі. Вхід з боку скверу ім.Мещанінова.

  Якщо їхати на автомобілі з центру м.Харків:

  можна залишити машину на стоянці біля супермаркету «РОСТ Холодногорский» і пройти в бік метро уздовж вул.Полтавський шлях до ТД «Атлас», необхідно зайти у двір ТД. Магазин знаходиться з правого боку в червоному цегляному будинку на першому поверсі. Вхід з боку скверу ім.Мещанінова.

  Або ж можна припаркуватися на стоянці ТД «Компас» і пройшовши двір Медичного центру, потрапити до червоної цегляної будівлі, зі зворотного боку буде вхід і вивіска магазину «Твій час».

Адреса:

 • вул. Полтавський Шлях, 152
 • м. Харків
 • 61098
Час роботи магазину з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Написати нам

Напишіть
нам в чат

telegram Support Facebook telegram Support Facebook

чат-бот Даша

чат-бот Даша

чат-бот Даша