ЛІГА:ЗАКОН

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРАВОВА ПЛАТФОРМА ДЛЯ БІЗНЕСУ

Рішення

ГРАНД

Комплексна система для великого та середнього підприємства (для бухгалтерії, юридичного і кадрового відділів). Містить додаткові електронні видання БУХГАЛТЕР & ЗАКОН і ЮРИСТ & ЗАКОН.


ПРАЙМ

Система для керівника та бухгалтера (консультації, практичні ситуації та ін.), кадрового спеціаліста (консультації, інструкції, шаблони, тощо) юриста (судова практика, коментовані кодекси та ін.


ЮРИСТ ПРОФ

Система для юридичної компанії чи юриста. Містить повну законодавчу базу, коментовані кодекси, європейське законодавство, судові прецеденти і практика та ін.


БУХГАЛТЕР ПРОФ

Система для підприємства чи практикуючого бухгалтера. Містить правову інформацію для бухгалтера: консультації, практичні приклади вирішення питань, аналітику, калькулятори, форми і бланки, та ін.

ІНТЕРАКТИВНА БУХГАЛТЕРІЯ

Щоденне інформаційно-аналітичне медіа видання. Містить новини, аналітику, нормативно-правову базу, бланки і форми, довідники, корисні сервіси: мій асистент, Мої документи, Календар бухгалтера, Вебінари та ін.


БУХГАЛТЕР&ЗАКОН

Видання для бухгалтерів та аудиторів. Містить новини, аналітику, практичні рекомендації експертів, нормативно-правову базу.


ЮРИСТ&ЗАКОН

Щотижневе видання для юриста. Містить аналітику з практичними рекомендаціями експертів та гіперпосилання на нормативно-правові акти.


ВІСНИК МСФЗ

Єдине в Україні видання з роз’ясненнями методики застосування міжнародних стандартів фінансової звітності.

VERDICTUM

Система аналізу судових рішень з можливістю детального фільтрування за всіма можливими параметрами.


CONTR AGENT

Система перевірки та моніторингу контрагентів та бізнес-партнерів. Відкриває повну інформацію про їх зв'язки з іншими підприємствами, та дає можливість моніторити їх події.


SEMANTRUM

Система аналізу та моніторинга медіа-простору. Дає можливість моніторити згадки про бренд online.

Написати нам

Напишіть
нам в чат

telegram Support Facebook telegram Support Facebook

чат-бот Даша

чат-бот Даша

чат-бот Даша