Які товари єдинники можуть продавати без РРО чи програмного РРО?

Які товари єдинники можуть продавати без РРО чи програмного РРО? 08-10-2020

Які товари дозволені для застосування ФОП лише КОРО та РК

Відповідно до п. 6 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265), реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та розрахункові книжки (далі – РК) не застосовуються при продажу товарів (наданні послуг) платниками єдиного податку (фізичними особами – підприємцями), які не застосовують РРО та/або програмні РРО (далі – ПРРО) відповідно до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями.

Єдинники вправі здійснювати розрахунки без застосування РРО з використанням РК та КОРО у разі здійснення роздрібної торгівлі продовольчими товарами, окрім підакцизних товарів (Постанова Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»).


Читайте також:

Які обов'язкові реквізити повинні мати Z-звіти та Х-звіти при роботі з ПРРО?

Пропонуються заходи зі зменшення тиску на бізнес

Депутати планують обмежити розмір банківської комісії за послуги еквайрингу

Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram, а також звертайтесь з будь-якими питаннями до нашого Intelserv консультанта через Telegram або Messenger!


Так, до продовольчих належать товари, що представляють собою харчові продукти в натуральному або переробленому вигляді, призначені для використання людиною в якості їжі, бутильована питна вода, алкогольна продукція (у тому числі пиво), безалкогольні напої, жувальна гумка, а також біологічно активні добавки.

При цьому такі платники, у разі здійснення роздрібної торгівлі підакцизними товарами, у тому числі пивом у пляшках і бляшанках зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО та/або ПРРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів (формуванням електронних розрахункових документів) встановленої форми.

 

Дізнатись більше про ПРРО

 

 Якщо у вас все ж залишились питання, такі, як кому потрібні ПРРО та коли ними користуватись, дізнайтесь за посиланням.

А про те, на що необхідно звернути увагу під час оформлення первинної документації в роздробній торгівлі можна ознайомитись більш детально в матеріалі видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН — "Облік у роздрібній торгівлі: порядок документообігу".

 

За матеріалами: ЗІР 109.02uteka.ua та Бухгалтер.UA

Редактор: Альона Панченко, контент-спеціаліст ГК Інтелектуальний сервіс

#M.E.Doc #M.E.Docкупити #Медоконовлення #программамедок #медоконлайн #medok #медок#купитьпрограммумедок #сотаонлайнмедок #сотамедок #кеп  #придбатикеп #електроннийпідпис #ецп


Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!

Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті