Новини. ГК Інтелектуальний Сервісс


Автоматизація фінансового планування і аналізу в системі ISpro

13-03-2018 | 402

Запрошуємо Вас взяти участь у безкоштовній відео-конференції для клієнтів Групи компаній «Інтелектуальний сервіс» на тему: «Автоматизація фінансового планування та аналізу діяльності установи».

На конференції обговорюватимуться питання щодо автоматизації фінансового планування в діяльності бюджетних та державних установ. Вашій увазі буде представлено модуль "Фінансове планування і аналіз" системи ISpro, створений і призначений для отримання необхідних в управлінні даних про наявність і рух оборотних коштів в різних розрізах.

Набір оперативних режимів підсистеми забезпечить швидке отримання ряду важливих фінансових показників.  В ході конференції  будуть представлені основні розділи: 

•    Аналіз наявності і руху грошових засобів, які забезпечують отримання інформації про поточну наявність і рух грошових засобів.
•    Аналіз руху запасів, за допомогою якого забезпечується отримання інформації про поточну наявність і рух запасів.
•    Бюджети, що призначені для формування бюджетів, введення планових і збору фактичних показників на основі проведень, відправлених в Головну книгу, в розрізі вибраних аналітичних реквізитів по вказаним рахункам.
•    Кошторис і план асигнувань бюджетної організації служить для ведення кошторису та плану асигнувань, формування мережі бюджетних організацій і  реєстру розподілів відкритих асигнувань.

Представлена Вашій увазі підсистема враховує особливості фінансово-господарської  діяльності державних організацій відповідно до чинного  законодавства України та наказів Держказначейства України.

Вона сприятиме збільшенню ефективності використання ресурсів та  оперативності у прийнятті та виконанні управлінських рішень. Ця система сприятиме як максимальній економії коштів в умовах обмеженого фінансування, так і значному скороченню часу, що витрачається  на складання  звітів та консолідацію даних. 

Відео-конференція відбудеться 15 березня 2018 року об 11:00 (безкоштовно і без реєстрації).

Щоб прийняти участь, просто увімкніть це відео або перейдіть за посиланням.

Будемо раді бачити Вас на цьому заході!

З повагою, команда ISpro ГК "Інтелектуальний сервіс".


Поділитися статтею з друзями!


Популярні статті