Новини. ГК Інтелектуальний Сервісс


Вітаємо з Днем Державного Прапора України!

23-08-2018 | 628

Шанування багатовікової історії українського державотворення, традицій та культури народу особливо підкреслюють незалежність нашої країни.

Свято в честь Державного Прапора України було засновано в 2004 році. Це, в свою чергу, підтверджує та наголошує, що незалежна держава має право на свою атрибутику, яка уособлює минуле та дає поштовх для розвитку майбутнього.

На Державному Прапорі України зображено дві однакові за розміром горизонтальні смуги синього і жовтого кольору.

Разом з підписанням "Акту проголошення незалежності України" синьо-жовтий прапор був піднятий над будівлею Верховної Ради України 24 серпня 1991 року. Це стало поштовхом до нового сприйняття державності, що знайшло своє відображення у сферах нашого життя. Зокрема,  під цим прапором зустрічають іноземних гостей, складають присягу військовослужбовці, працюють посольства України та ін.

Кожного року на честь свята відбувається здійснення комплексу урочистих заходів, зокрема проведення щороку 23 серпня о 9 годині офіційної церемонії підняття Державного Прапора України в Києві, обласних та районних центрах, інших населених пунктах України, за участю діячів науки та культури, представників міжнародних, громадських, релігійних організацій, політичних партій.

Бажаємо всім українцям миру, щастя, благополуччя, успіхів у роботі та у всіх сферах вашого життя!

З повагою та щирими привітаннями,

Команда ГК "Інтелектуальний сервіс"

Нагадуємо Графік роботи ГК «Інтелектуальний сервіс» з 23.08.18 - 26.08.18 р.


Поділитися статтею з друзями!


Популярні статті