Новини. ГК Інтелектуальний Сервісс


Вітаємо з наступаючими святами: з Днем захисника Вітчизни, Днем Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва!

12-10-2018 | 545

14 жовтня!

Здавна, в цей день відзначалося християнське народне свято - Покрова Пресвятої Богородиці!

Покрова Пресвятої Богородиці – було великим святом і для наших славетних козаків. Як ми знаємо, навіть їхня церква була присвячена Святій Діві Марії. А опираючись на історичні згадки, козаки обирали нових членів старшини, саме в цей день!

Враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес державотворення, з 1999 року, згідно закону України, 14 жовтня утверджене як День Українського Козацтва!

З наступаючим святом ми вітаємо Вас, дорогі наші захисники Вітчизни! 

Бажаємо благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба!

Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов'ю та підтримкою близьких та рідних, і нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

Шановні українці, вітаємо усіх нас з потрійним святом. Бережімо себе та наших близьких, нашу країну, мову, традиції. Пам’ятаймо наших великих предків та їх звичаї. Бо коли є історія народу – є його майбутнє. Тому робимо історію зараз – будуємо нашу країну-Україну, таку як бачили її наші предки, таку як хочемо бачити її ми і саме тоді буде майбутнє, для нас та нащадків!

Відео-привітання від мережі крамниць "Твій час":

З Покровою, з Днем Козацтва, з Днем захисника вітчизни!

З повагою та щирими привітаннями,
Команда ГК "Інтелектуальний сервіс"

 


Поділитися статтею з друзями!


Популярні статті