Новини. ГК Інтелектуальний Сервісс


Як зробити документи електронними, звільнити шафи від папок і дати співробітникам більше часу

01-11-2018 | 515

Шановні колеги!

Документи необов'язково повинні бути на папері, дані - на вашому сервері, а співробітники - в офісі.

Впровадження електронного документообміну може сильно змінити якість роботи в компанії і допомогти виграти час, зберегти гроші, заощадити на розташуванні співробітників, покращити взаємовідносини з клієнтами.

На прикладі роботи з ПЗ "M.E.Doc" пояснюємо, як додати в життя вашого бізнесу електронний документообмін.

Наведіть лад у документах та витрачайте менше часу на їх обробку

Припустимо, ситуація вашої компанії подібна до такої:

Всі документи заводяться вручну в облікову систему, а потім співробітники розкладають їх по папках. Згодом ці документи губляться, мнуться і рвуться. Ще неприємніше - якщо в документах виявляються помилки: доводиться все переробляти заново. У вашому офісі часто можна почути питання «Чи немає файлику?», або ж ви відправляєте документи звичайною поштою, тощо. В результаті такої рутини ваші співробітники втрачають до 60% робочого часу, а ще - витрачають багато паперу.

У нас є рішення! M.E.Doc - миттєвий та законний обмін документами:


Разом з ПЗ "M.E.Doc" ви витратите лише декілька хвилин на обмін документами:

 

 

Якщо у вас працюють співробітники, яким не потрібно знаходитися в одному з вами офісі або навіть місті. Саме веб-сервіс СОТА допоможе їм створювати та надсилати звіти віддалено. 

Доступ до веб ресурсу може здійснюватися з будь-якого пристрою, в будь-який час та з будь якої точки світу при наявності доступу до мережі Інтернет. В даному випадку ви зможете заощадити на оренді офісу або взагалі відмовитися від нього, а також залучити співробітників, які живуть в інших містах.

Також вам не треба хвилюватися про додаткове місце на вашому пристрої, так як вся інформація зберігається на серверах і доступна 24 години на добу.

Окрім цього, перехід на електронний документообмін вплине на співпрацю з клієнтами і контрагентами - всі потрібні документи будуть у вас перед очима і стануть доступні в будь-який момент.

Час прийняття рішення на користь зручного документообміну.

Розпочніть обмін 

та відчуйте зручність обміну електронними документами

ПРИДБАТИ


Поділитися статтею з друзями!


Популярні статті