Новини. ГК Інтелектуальний Сервісс


Вебінар на тему: "Зручність та надійність електронного документообігу разом з M.E.Doc та СОТА"

08-04-2019 | 308

Кожне підприємство щоденно використовує в своїй роботі велику кількість документів. При цьому виникає необхідність обмінюватися ними зі своїми контрагентами. Ще до недавніх часів практично весь документообіг проходив лише в паперовому вигляді. Але з розвитком сучасних технологій це стало можливе і в електронному виигляді. При цьому підприємства отримують ряд переваг.

Саме тому ми підготували для Вас оглядовий вебінар, в якому Ви дізнаєтеся про саме поняття електронного документообігу і його юридичну силу. Також ми розглянемо самі важливі питання для Вас - про його переваги і яким чином повноцінно перейти з паперової форми документообігу на електронну.

Початок вебінару 9 квітня 2019 року о 15:00.


Ми детально розглянемо наступні питання:

1. Що таке електронний документообіг для підприємств?

2. Юридична значимість електронного документообігу

3. Зручнічть автоматизації документообігу з модулем Бізнес у M.E.Doc

4. Швидкість обміну первинними документами у СОТАВебінар буде проходити у Facebook через прямий ефір на сторінці заходу "Зручність та надійність електронного документообігу разом з M.E.Doc та СОТА". Щоб отримати сповіщення про прямий ефір, просто тисніть "Интересует" або "Пойду" на сторінці заходу або підпишіться на офіційну сторінку ГК "Інтелектуальний сервіс". Facebook автоматично надішле вам сповіщення про початок прямого ефіру.

Будемо чекати Вас на наших вебінарах!
Завжди Ваша команда ГК "Інтелектуальний сервіс"


Поділитися статтею з друзями!


Популярні статті