Інтелектуальний сервіс - це група IT-компаній, яка майже 25 років впроваджує і обслуговує бухгалтерське програмне забезпечення для обліку та обміну документами на підприємствах України в електронному вигляді.

Наша мета не тільки зробити життя бухгалтерів та підприємців простіше, а й світ кращим! Ми прагнемо здолати паперовий хаос і цифровізувати процеси обміну електронними документами між контролюючими органами та підприємствами всіх форм власності, між бізнесом та співробітниками, між державою та громадянами.

Факти про нас:
  1. Офіси в Полтаві, Кременчуці, Сумах, Харкові та Одесі.
  2. Зараз ми обслуговуємо понад 23 000 Клієнтів! Серед них такі, як Нова Пошта, JTI-Україна, Полтавпиво. Ця цифра зростає щодня!
  3. Ми офіційні дистриб'ютори розробника програм ISpro, M.E.Doc, веб-сервісу СОТА, кваліфікованого електронного підпису від АЦСК “Україна” та інформаційно-правових систем "Ліга:Закон".
  4. Кожен співробітник компанії є сертифікованим фахівцем. Розвиток і зростання співробітників наша головна цінність!
Над чим ми працюємо кожного дня, щоб зробити Клієнтів щасливими?
  • Надаємо першокласний сервіс у вигляді консультацій та супроводу для програм M.E.Doc, СОТА, ISpro
  • Формуємо кваліфіковані електронні підписи для підписання документів в електронному вигляді
  • Налаштовуємо та впроваджуємо програмне забезпечення та електронний документообіг
  • Пишемо статті про лайфхаки роботи з програмами, про новини в законодавстві та діджиталізації країни для нашого сайту і проводимо навчальні вебінари з програмного забезпечення для Клієнтів
  • Розвиваємо проект Smart City не на словах, а на реальних прикладах
  • Проводимо брейн-шторми та стратегічні зустрічі, щоб покращити сервіс та поділитися досвідом з Клієнтами, партнерами та світом!

Наші фото