Автоматичне формування довідки "1-ДФ” у системі ISpro

Автоматичне формування довідки "1-ДФ” у системі ISpro

В програмному комплексі ISpro є можливість формування довідки “1-ДФ”. Для цього необхідно перейти в пункт меню Управління персоналом — Облік праці й заробітної плати — Резудьтати розрахунку — Довідка “Форма 1-ДФ”

Після переходу в даній розділ у нас відкриється реєстр для перегляду раніше створених довідок та створення нової довідки.

Для створення нової довідки необхідно виконати наступну команду Реєстр — Створити. У вікні, що відкрилося необхідно вказати документ, вид довідки і решту варіантів відбору інформації.

Після вказання початкових пунктів відбору відкривається наступне вікно. 

В цьому вікні ми можемо вказати додаткові параметри налаштування. На закладці Параметри заповнюються такі дані: період; порція; вид; коментар; позначки: на основі розходження із довідками, що були сформовані раніше - якщо були розбіжності; перерахована сума податку збирається за даними перерахувань; порожня довідка; перемикач довідка формується - за вказаний квартал, за вказаними періодами. Якщо обраний режим формування довідки за вказаними періодами, то стає активною закладка Періоди.

Якщо Ви увімкнули параметр На підставі довідника відомостей, то активується закладка Відомості , на якій можна відзначити відомості з довідника відомостей, за якими потрібно сформувати довідки. У цьому режимі по кожній зазначеній відомості формується окрема довідка. Якщо потрібно змінити довідки, сформовані за відомостями, то це можна зробити тільки за кожною довідкою окремо.

На закладці Доходи вікні Види оплат, що викликається по клавіші F4, вибираються види оплат, які необхідно включити в дохід 1ДФ, але що не входять в розрахунок прибуткового податку. За потреби дозволено включення одного виду оплат в різні групи доходу.

На закладці Пільги вказуються пільги по співробітниках. 

У вікні Пільги, що викликається натисненням клавіші F4 вказуються пільги, що вибираються  з налаштувань прибуткового доходу. 

На закладці Періоди необхідно вказати періоди, які потрібно включити в довідку 1-ДФ, але вони не входять в вказаний квартал на закладці Параметри.

На закладці Умова можна створити програму користувача для відбору співробітників, що будуть потрапляти в довідку 1-ДФ.

На закладці Перерахування можна вказати перерахування прибуткового податку.

На закладці Відомості можна вказати перелік відомостей по яким необхідно сформувати довідку 1-ДФ.

На закладці Інше можна вказати додаткові параметри для вибору інформації в довідку 1-ДФ.

Розглянемо більш детально параметри, які можна налаштувати на даній закладці:

 • Вважати перехідні копійки виплаченими — означає, що перехідні копійки будуть вважатися виплаченими;
 • Не включати працівників без доходу — включений параметр виключає з відбору працівників з нульовим доходом
 • Не включати позасписковий склад в кількості сумісників — працівники з Списочним складом позасписков не включаються у відбір
 • Не включати дохід і податок, нараховані за 2003 рік
 • Відображати додаткову соціальну пільгу окремим рядком — при формуванні довідки ПСП буде відображена окремим рядком
 • Перерахована сума податку збирається за даними перерахувань — якщо ввімкнено даний параметр, то податок збирається за даними перерахунків, що вказані на закладці Перерахування
 • Структурна одиниця, дохід і податок визначаються по даті виплати — якщо ввімкнено даний параметр, то довідка 1-ДФ буде формуватися по структурним підрозділам з доходом, який визначається на Дату виплати. Параметр буде доступний при умові внесених структурних підрозділів в довідник, а також при умові формування виплат з параметром Виплата на дату (перевірити можна в налаштуваннях зарплати)
 • Включати в дохід компенсацію податку

Перемикач Заповнювати пільги:

 •     за фактом застосування при розрахунку податку  - дані про застосування пільги визначається при формуванні довідки;
 •     по наявності в особовому рахунку — дані про застосування пільги беруться з особового рахунку працівника;

Перемикач Дата прийому і звільнення включати в довідку:

 •     якщо вони входять у квартал — якщо дата прийому і звільнення співробітника входить в квартал, за який формуємо довідку, то вони будуть враховані
 •     якщо вони входять в список періодів — якщо на закладці Періоди вказано періоди, в які входять дати прийому і звільнення співробітника, то вони будуть враховані при формуванні довідки 1-ДФ

    Після вказання всіх необхідних параметрів натискаємо кнопку “ОК” для створення довідки 1-ДФ. Після звірки інформації можна її експортувати для подальшого імпорту в M.E.doc та передачі в контролюючі органи.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання стосовно роботи з 1-ДФ у ISpro, будь-ласка, зверніться до нашого контакт-центру за багатоканальними номерами телефону +38 (095) 0364004; +38 (098) 0364004; +38 (073) 0364004 і ми з радістю відповімо на всі Ваші питання.

Дякуємо за увагу! Поширюйте цю статтю через мережу Facebook.

 

Читайте також: