28 трав. 2020 р.
Що ефективніше для бізнесу в період кризи: Хмарний сервер чи власне “залізо”?
Лайфхаки
5 хв.
2732
У час, коли технології невпинно розвиваються, бізнес набуває нових форм і також трансформується. У зв`язку з чим, встає необхідність у тому, щоб мати можливість зберігати велику кількість інформації та оперувати нею.
Ефективним засобом для збору та зберігання великої кількості інформації стає Хмарний сервер. Хмарні сервіси дозволяють зберігати і обробляти великі обсяги даних без великих інвестицій в інфраструктуру, мати до них доступ з будь-якої точки світу і не турбуватися за їх збереження.
Отже, давайте поступово з вами розглянемо, для чого необхідний Хмарний сервер та які його переваги, на відміну від звичайного компьютера.
Для чого потрібні хмарні сервіси?
Хмари - не просто черговий IT-інструмент, а нова бізнес-модель, яка виявилася дуже затребуваною в період кризи. Вони дозволяють оптимізувати бізнес-процеси, швидко запускати і згортати проекти, надійно зберігати критичні дані і вивільняти ресурси для розвитку.
Вам може бути цікаво:
Якими Інструментами Ми Адаптували Зв`Язок Майже 100 Співробітників Компанії?
Що Ми Отримали Від Колективного Тренінгу На Час Карантину Всією Компанією?
Реальні Історії З Життя Наших Клієнтів, Що Доводять Чому ЕДО - Це Так Важливо!
Хмарні платформи дають доступ до власної інформації з будь-якого гаджета в будь-якій точці світу. Це не тільки зручно, але й безпечно. Якщо з телефоном або комп'ютером щось трапиться, ваші дані не зникнуть. Хмари є більш надійним рішенням, тому що сервіс-провайдер забезпечує постійну цілодобову підтримку.
Чому хмарний сервер надійніше, ніж власний?
- По-перше, власні сервіси коштують доволі багато грошей, потребують витрати на постійне обслуговування і мають свої певні ризики. Наприклад, якщо Ваш власний сервер знаходиться на робочому столі, йому легко підхватити вірус, вийти із строю та стерти пам`ять.
- По-друге, рішення придбання власного сервісу не будет таким гнучким. Якщо Вам необхідно збільшити об’єм ресурсу - доведеться знову вкладати гроші. Якщо такий обсяг через деякий час вже не буде затребуваний, інвестиції ніхто не поверне. Чого не буде із хмарним сервісом.
- І по-третє, від замовлення нового нового серверу до початку роботи може пройти чимало часу. Коли при хмарному сервері - ви отримуєте вже готовий до роботи продукт.
- У період пікових навантажень, наприклад, під час розпродажів в інтернеті, власник магазину може просто замовити більше ресурсів на цей проміжок часу та комфортно працювати. І до того ж, не перейматись через те, що ресурс
- Хмарне рішення дозволяє швидко збільшити обсяг ресурсів і згорнути їх при необхідності буквально за лічені хвилини. Хмарні сервіси можна орендувати на термін від 1 місяця, без проблем запускаючи короткострокові проекти.
Наскільки безпечно зберігати інформацію компанії у хмарному сервісі?
Перш за все, у хмарному сервісі GigaCloud впроваджений міжнародний стандарт управління інформаційною безпекою, підтверджений чинним сертифікатом ISO 27001, а також комплексна система захисту інформації (КСЗІ), що дозволяє працювати з будь-якими даними і державними замовниками.
Наприклад, у хмарі працює медична інформаційна система Health24 - онлайн-сервіс ведення лікарської практики, управління медичними установами і стеженням за станом здоров'я пацієнтів.
Вона повністю заміняє паперовий обіг, історію хвороби та ін. І всі дані про пацієнта зберігаються в одному місці та повністю захищені, згідно стандартам КСЗІ.
Ось коротко про переваги та надійність хмарного сервера. Якщо бажаєте більш детально про нього дізнатись або ж замовити хмарний сервер - переходьте за цим посиланням нижче!
Додатково пропонуємо переглянути дуже цікавий відео-ролик від GigaCloud про те, що таке Хмарний сервер!
Далі буде...
Автор: Майорова Ніна - відділ цифрових комунікацій ГК "Інтелектуальний сервіс"
Долучайтесь до нас в Instagram, facebook та Telegram на Вас чекають:
Виникли питання? Залиште заявку для нашого фахівця
Читайте також:
- 4 років тому...
Досі працюєте з паперами? Тоді ми йдемо до вас!
- 5 років тому...
9 років разом з "Інтелектуальним сервісом". Історія нашого співробітника
- 4 років тому...
Нові можливості "СОТА Каса"
Розробники реалізували нови корисні можливості функціоналу у РРО "СОТА Каса" - 4 років тому...
Як святкує Новий Рік Інтелектуальний сервіс?
Новий рік вже настільки поруч, що починаєш рахувати дні до 2021. А цього разу чекають з ще більшим нетерпінням, адже не мало труднощів та подій (в більшості своїй не надто позитивних) приніс нам 2020 рік. Де шукати новорічний настрій? Хоч фактично робочий тиждень ще триває, та настрій свята потрохи підступає. - 4 років тому...
Програмний РРО як лояльність в детінізації розрахунків
Для значної частини представників бізнесу в Україні все актуальнішим стає питання обов'язкового використання РРО, якому сприяли набрання чинності Закону України №129-IX та Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування РРО» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг». - 5 років тому...
Якими інструментами ми адаптували зв`язок майже 100 співробітників компанії?
Зараз світ надзвичайно швидко розвивається і потребує постійних змін, особливо, це стосується бізнесу і великих компаній. В ситуації, коли зараз майже вся робота зосереджена онлайн та віддалено, постає необхідність в онлайн-інструментах, які цю роботу забезпечують. - 4 років тому...
ТОП-5 найактуальніших питань з ПРРО за вересень-жовтень
Все актуальнішим стає питання обов'язкового чи не обов'язкового використання РРО для багатьох підприємств. Тому в даній статті ми розглянемо ТОП-питання від нових та потенційних користувачів програмних РРО. Основою матеріалу є звернення, які ми отримуємо від таких Клієнтів. - 4 років тому...
M.E.Doc - додаткові модулі, якими не часто користуються
Якщо Ви використовуєте M.E.Doc тільки для подачі звітності чи реєстрації податкових накладних, ми покажемо Вам незвіданий, але дуже корисний функціонал програми. Буде цікаво, читайте далі. - 4 років тому...
Історія цифровізації: як ми перейшли в онлайн
Шлях цифровізації групи компаній Інтелектуальний сервіс довжиною у 8 років - 4 років тому...
"Чому програмний РРО став "рятівним кругом" для мене?" Щоденник Бухгалтера
Тут не буде інструкцій і правил, посилань на закони і розумних термінів, половини яких ніхто не розуміє. Швидше я хочу поділитися своєю думкою про цей стрімкий попит на РРО, а саме Програмний РРО.