13 жовт. 2020 р.
Програмний РРО як лояльність в детінізації розрахунків
Лайфхаки
5 хв.
1658
Ключові слова: детінізація, розрахункові операції, ліміт доходу
Для значної частини представників бізнесу в Україні все актуальнішим стає питання обов'язкового використання РРО.
Цьому сприяли набрання чинності з 1 серпня 2020 року Закону України від 20 вересня 2019 року №129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» та Закон України від 20 вересня 2019 №128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг».
Читати також:
Здійснюєте інтернет-продажі на єдиному податку? Відповідаємо на всі питання з РРО!
«СОТА.Каса»: як зареєструватися та які потрібні КЕП
Кому потрібні ПРРО та коли ними користуватись
Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram, а також звертайтесь з будь-якими питаннями до нашого Intelserv консультанта через Telegram або Messenger!
Згідно до цих змін, аудиторія користувачів РРО значно зросте.
По-перше, 1 жовтня 2020 року РРО повинні використовувати ФОП платники єдиного податку 2-4 груп, річний дохід яких перевищив 1 млн.грн.
По-друге, з 1 січня 2021 року РРО використовуватимуть всі суб'єкти господарювання в сферах торгівлі, послуг, розваг, які здійснюють розрахункові операції (приймають готівку, розрахунки банківськими картками), реалізують підакцизні товари чи побутову техніку, - тобто всі, на кого розповсюджується дія закону №128-IX від 20 вересня.
*виняткові суб'єкти господарювання, які можуть НЕ використовувати РРО, зазначені в постанові Кабінету міністрів №1336 від 23 серпня 2000р.
Це рішучий крок з боку держави в напрямку детінізації сфер торгівлі та послуг, який змушує велику кількість підприємств та ФОП використовувати РРО та фіскалізувати чеки.
Найбільш проблемною ситуація є для фоп та дрібних підприємств, адже РРО для них збільшить витрати на здійснення своєї діяльності.
Тому законодавці не обійшлись і без своєрідної “лояльності” в вигляді таких головних нововведень:
1. Ліміт доходу ФОП 2 групи на єдиному податку буде підвищено.
2. З 1 серпня 2020 року можна використовувати програмний РРО.
Саме програмний РРО є гарною можливістю уникнути значних фінансових витрат на придбання та обслуговування касових апаратів. А саме скорочення таких витрат є основною метою для всіх, кого стосуються зміни законодавства в напрямку детінізації розрахунків.
Читайте детальніше про програмні РРО
Автор: Віктор Малюк, сертифікований спеціаліст ГК Інтелектуальний сервіс
#M.E.Doc #M.E.Docкупити #Медоконовлення #программамедок #медоконлайн #medok #медок#купитьпрограммумедок #сотаонлайнмедок #сотамедок #кеп #придбатикеп #електроннийпідпис #ецп
Виникли питання? Залиште заявку для нашого фахівця
Читайте також:
- 4 років тому...
Досі працюєте з паперами? Тоді ми йдемо до вас!
- 5 років тому...
9 років разом з "Інтелектуальним сервісом". Історія нашого співробітника
- 4 років тому...
Нові можливості "СОТА Каса"
Розробники реалізували нови корисні можливості функціоналу у РРО "СОТА Каса" - 4 років тому...
Як святкує Новий Рік Інтелектуальний сервіс?
Новий рік вже настільки поруч, що починаєш рахувати дні до 2021. А цього разу чекають з ще більшим нетерпінням, адже не мало труднощів та подій (в більшості своїй не надто позитивних) приніс нам 2020 рік. Де шукати новорічний настрій? Хоч фактично робочий тиждень ще триває, та настрій свята потрохи підступає. - 4 років тому...
Програмний РРО як лояльність в детінізації розрахунків
Для значної частини представників бізнесу в Україні все актуальнішим стає питання обов'язкового використання РРО, якому сприяли набрання чинності Закону України №129-IX та Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування РРО» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг». - 5 років тому...
Якими інструментами ми адаптували зв`язок майже 100 співробітників компанії?
Зараз світ надзвичайно швидко розвивається і потребує постійних змін, особливо, це стосується бізнесу і великих компаній. В ситуації, коли зараз майже вся робота зосереджена онлайн та віддалено, постає необхідність в онлайн-інструментах, які цю роботу забезпечують. - 4 років тому...
M.E.Doc - додаткові модулі, якими не часто користуються
Якщо Ви використовуєте M.E.Doc тільки для подачі звітності чи реєстрації податкових накладних, ми покажемо Вам незвіданий, але дуже корисний функціонал програми. Буде цікаво, читайте далі. - 4 років тому...
ТОП-5 найактуальніших питань з ПРРО за вересень-жовтень
Все актуальнішим стає питання обов'язкового чи не обов'язкового використання РРО для багатьох підприємств. Тому в даній статті ми розглянемо ТОП-питання від нових та потенційних користувачів програмних РРО. Основою матеріалу є звернення, які ми отримуємо від таких Клієнтів. - 4 років тому...
Історія цифровізації: як ми перейшли в онлайн
Шлях цифровізації групи компаній Інтелектуальний сервіс довжиною у 8 років - 4 років тому...
"Чому програмний РРО став "рятівним кругом" для мене?" Щоденник Бухгалтера
Тут не буде інструкцій і правил, посилань на закони і розумних термінів, половини яких ніхто не розуміє. Швидше я хочу поділитися своєю думкою про цей стрімкий попит на РРО, а саме Програмний РРО.