Сервіс 24/7

Сервіс 24/7

13 листопада 2021 року ми привітали перших користувачів у спільноті “Все, що ти хотів дізнатися про програмну касу, але не знаєш у кого запитати”!

І запитань було багато.

Чи потрібно їм використовувати касові апарати з 1 січня 2022 року та як це зробити?

Чим відрізняються звичайні РРО від програмних РРО?

Яку програмну касу обрати?

Як зареєструвати касу у ДФС та як просто нею користуватися?

Була проведена перша онлайн зустріч для відповідей на ці питання.

З того часу у групу додалося загалом 480 учасників.

У чаті в рубриці “Питання-відповідь” публікуємо відповіді на найчастіші запитання про Cashalot та Сота Касу.

На нашому сайті публікується корисна інформація по продуктах M.E.Doc, Сота, Сота Каса, Cashalot, ISpro та про електронні підписи від надавача електронних довірчих послуг ЦСК “Україна”.

У соціальних мережах телеграм, інстаграм, фейсбук виходять анонси, інформаційні пости та прямі ефіри, які також можна переглянути на нашому YouTube.

Ми консультуємо 24/7. Техпідтримку надає понад 30 сертифікованих спеціалістів, які постійно розвиваються та підтверджують свої знання.

Додатковими каналами комунікації є чат-бот, онлайн помічник, вайбер, електронна пошта.

Наша лінія консультацій допоможе оновити чи перевстановити програму, заповнити необхідні дані та підготувати програму до роботи. Консультанти зорієнтують по актуальним формам і змінам у продуктах. Нададуть перелік документів для генерації електронного підпису. Допоможуть заповнити заявку на автопродовження, підтягнути сертифікати в програму та зареєструвати нові ключі для роботи з контролюючими органами. Виставлять рахунки на продовження ліцензій або для нових ФОПів чи організацій. Підкажуть із вирішенням технічних питань при заповненні документів. Проконсультують по актуалізації ваших даних у програмі для успішного обміну документів із контрагентами.

Для того, щоб обслуговуватися в нашій групі компаній “Інтелектуальний сервіс”, достатньо сплатити наш рахунок з необхідного Вам продукту. Усі ціни можна побачити на нашому сайті у розділі “Наші продукти” - “Придбати”.

Також рахунок вам можуть виставити консультанти у зручному для вас каналі комунікацій.

Якщо ви надаєте перевагу спілкуванню наживо, пропонуємо відвідати наші офіси в Полтаві, Кременчуці, Одесі, Сумах і Харкові.

Телефонна лінія консультацій працює з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00.

 

Читайте також:

 • 14 днів тому...
  Яка користь використання ПРРО Cashalot з модулем Склад
  Модуль Склад дозволяє контролювати залишки товарів. Як це працює разом з ПРРО Cashalot?
 • 21 днів тому...
  З чого починається Склад
  Склад від Cashalot - це рішення для кількісного обліку товарів. Знаходиться він в кабінеті користувача
 • Місяць тому...
  Нові можливості  ПРРО Cashalot
  Маємо приємні новини! Вийшло чергове оновлення  ПРРО Cashalot для Вашої зручної роботи. А ось і перелік довгоочікуваних новинок:
 • 2 місяці тому...
  Заощаджуємо з ПРРО Cashalot. Ви повинні це знати перед остаточним вибором каси!
  “Потрібно видавати фіскальні чеки” - фраза, яка викликає головний біль у всіх підприємців і компаній, які займаються торгівлею, працюють у сфері громадського харчування або надають послуги.
 • 2 місяці тому...
  Каса для репетитора (викладача) легко!
  Трішки теорії. При здійсненні розрахункових операцій суб’єкти господарювання, які надають послуги, повинні застосовувати РРО або ПРРО. Виняток стосується лише ФОП-єдинників 1 групи. Репетитори, по суті є самозайняті особи, які провадять незалежну професійну діяльність та водночас здійснюють підприємницьку діяльність, також зобов'язані застосовувати РРО/ПРРО на загальних засадах. Легке рішення - програмна каса Cashalot.
 • Місяць тому...
  КАСА CASHALOT ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!
  Спочатку давайте розберемося, що означає тип ПРРО «Інтернет торгівля»?  ☝️Розглянемо роз’яснення податкової.
 • 2 місяці тому...
  Чи потрібно оформлювати ключ для офіціанта чи бармена?
  Ми всі час від часу відвідуємо затишні кав'ярні, кафе та ресторани, ходимо на бізнес-ланч в обідню перерву разом з колегами. Після відвідування завжди залишається приємне враження, позитивні емоції та чек на певну суму.
 • 3 місяці тому...
  Як торгувати в умовах вимкнення електроенергії
  Враховуючи, яка ситуація зі світлом була минулої зими в Україні, однією з найважливіших проблем для торгового бізнесу стали вимкнення світла. Сподіваємося на краще, але ми хочемо допомогти підприємцям, тому підготували матеріал про те, як здійснювати торгівлю у разі відключення світла.
 • 5 місяців тому...
  Сервіс 24/7
  13 листопада 2021 року ми привітали перших користувачів у спільноті “Все, що ти хотів дізнатися про програмну касу, але не знаєш у кого запитати”! І запитань було багато. Чи потрібно їм використовувати касові апарати з 1 січня 2022 року та як це зробити?
 • 3 місяці тому...
  Кому СКЛАД
  Що таке модуль Склад Cashalot та які потреби він закриває? Давайте розбиратися.