Свято наближається, налаштовуємо календар ISpro

Свято наближається, налаштовуємо календар ISpro

На календарі кінець грудня, наближається Новий рік, отже з’явився привід налаштувати календар в програмі ISpro.
Отже, заходимо в розділ загальні довідники та обираємо Календар. Календар має такий вигляд.

Мал. 1

У вкладці свята відображено свята, як постійні (без років), наприклад Новий Рік, так ті які змінюються кожного року. На вкладці Перенесення дат відображаються переноси робочих та вихідних днів.

Мал. 2

Що потрібно зробити щоб наступний рік пройшов вдало? - Потрібно налаштувати календар в ISpro на наступний рік J. Для цього потрібно завести Великдень та Трійцю на наступний рік та розставити перенесення. Через Реєстр\створити (або клавіші Insert) добавляємо два свята - 17 квітня 2020 р. Великдень та 7 червня 2020 р. Трійця, після чого натискаємо F2 (Зберегти).

Мал. 3

Далі переходимо у закладку Перенесення дат та обираємо Правка\Розставлення перенесення свят, обираємо потрібний рік (2020 якщо Ви забули) та натискаємо ОК.

Мал. 4

Перевіряємо, програма перенесла вихідні на які припадають свята (Суботу чи Неділю) на наступний робочий день (в 2020 р. це Понеділки) та знову натискаємо F2 (Зберегти). Ми отримали готовий календар на цілий рік зі святами та перенесеннями у зв`язку з цими святами.

Але бувають ще й інші перенесення робочих днів рекомендовані, але не обов`язкові, які налаштовуються на розсуд кожної організації. Розглянемо на прикладі поточного року (2019 який скоро закінчується).

Мал. 5

У грудні 2019 року за рекомендацією кабміну ми переносимо понеділок 30 грудня на суботу 21 грудня та вівторок 31 грудня на суботу 28 грудня. У вкладці перенесення, через Реєстр\створити (або клавіші Insert) створюємо операцію перенесення, наприклад Перенести дату: 31/12/2019 на дату: 28/12/2019, та натискаємо Ок. Далі зберігаємо зміни по F2.

Мал. 6

Ость так буде виглядати вкладка перенесення дат з нашими перенесеннями.

Мал. 7

Також наші перенесення робочих днів в календарі можливо перевірити в табелі в розрахунковому листі робітників модуля ISpro заробітна плата. На малюнку нижче, з табелю ми можемо побачити що 30 та 31 грудня вихідні, а ось в суботу 28 та 21 нажаль доведеться працювати)).

Мал. 8

Ну ось, ми з вами й налаштували календар на цілий рік, а це значить наступний рік пройде для Вас вдало (з ISpro кожен рік вдалий). А якщо у Вас з`явились якісь питання по ISpro, по цьому розділу чи іншому, звертайтесь на нашу лінію консультації за телефонами +380950364004, +380980364004, +380730364004, або через наш сайт https://intelserv.net.ua/ і наші кваліфіковані спеціалісти завжди допоможуть.

Автор: Дегтярьов Валерій, провідний спеціаліст по системі ISpro.

Замовити ISpro


Долучайтесь до нас в Instagram та facebookна Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh

!Дізнатися більше новин Ви також зможете на нашому каналі в >>> Telegram.

Читайте також: