Запрошуємо Вас взяти участь у форумі «Вітчизняні системи управління бюджетними установами. Напрямки розвитку»

Запрошуємо Вас взяти участь у форумі «Вітчизняні системи управління бюджетними установами. Напрямки розвитку» 28-11-2017

В умовах дії санкцій щодо російських компаній ІТ-сфери та їх програмних продуктів (зокрема 1С, Галактика, Парус - рішення РНБОУ від 28 квітня 2017 року) залишається актуальним питання альтернативного вибору ERP-систем з автоматизації управління для бюджетного сектору України.

Державне агентство з питань електронного урядування України спільно з провідними українськими розробниками та постачальниками запрошує Вас взяти участь у дискусійно-практичному Форумі «ВІТЧИЗНЯНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БЮДЖЕТНИМИ УСТАНОВАМИ. НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ», який відбудеться 7 грудня 2017 року в приміщенні конференц-зали по вулиці Ділова, 24, м. Київ (1 поверх).

Це практичний майданчик для ефективного діалогу держави та бізнесу з питань реформування державного сектору за допомогою сучасних інформаційних технологій в сфері управління та обліку. Метою Форуму є стимулювання впровадження саме вітчизняного програмного забезпечення (операційних систем, програм бухгалтерського обліку, документообігу тощо) для потреб органів державної влади та місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Участь у Форумі візьмуть керівники фінансових департаментів, керівники відділів кадрів, профільні фахівці. Запланований виступ Олександра Риженка, Голови Державного агентства з питань електронного врядування, Юрія Назарова, керівника ІТ-департаменту КМДА та представника Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

З питань участі у Форумі, акредитації представників ЗМІ, надання матеріалів Форуму для публікації, організації інтерв’ю зі спікерами чи публічними особами, звертайтеся до Генерального інформаційного партнера Форуму - Компанії "Інтелект Сервіс». Також запрошуємо ЗМІ стати медіа-партнером Форуму для висвітлення фахової події року на взаємовигідних умовах. 

З усіх медіа-питань звертайтеся до Інни Крупник, PR-manager компанії «Інтелект сервіс», 095 662 1991, krupnyk_inna@ukr.net ; forum2017erp@ukr.net.

Організатор - Державне агентство з питань електронного урядування України

Генеральний інформаційний партнер – компанія «Інтелект-Сервіс»(програма ISpro – лідер з впровадження програмного забезпечення в бюджетних установах України).

Інформаційні партнери - ІТ-Enteprise, ГоловФінТех, SAP, Microsoft Dynamics, Oracle.

Деталі на офіційній сторінці події у Facebook.


Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!

Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті