Новини. ГК Інтелектуальний Сервісс


Подяка бухгалтеру Болградської райдержадміністрації від команди ГК «Інтелектуальний сервіс»

06-07-2018 | 373

Коли ваше серце сповнене подяки, будь-які двері, які здаються закритими, можуть привести вас до дивовижних відкриттів.

Команда ГК «Інтелектуальний сервіс» висловлює щиру подяку бухгалтеру Болградської райдержадміністрації (Одеська область) Драндарєвій Марині Георгіївні за співпрацю з ПЗ "ISpro".

Восени 2016 роки ми уклали договір з Болградською районною державною адміністрацією з автоматизації обліку заробітної плати за допомогою ПЗ "ISpro". Успішно почалися роботи по налаштуванню і навчання бухгалтерії роботі в програмі. Але в силу ряду причин, в тому числі і кадрових змін в бухгалтерії, продовження договору в грудні 2017 року не відбулося.

Ми не втрачали зв'язок з цією організацією з метою з'ясування їхніх потреб і можливостей з подальшої автоматизації обліку. І ось з квітня 2018 року новий бухгалтер адміністрації виявила бажання відновити роботу в системі ISpro. 

Прагнення Марини Георгіївни до пізнання нового та саморозвитку, цілеспрямованість і чітко розставлені пріоритети дали свої плоди і всього за пару місяців тісної і плідної взаємодії бухгалтера з нашими фахівцями, вона відновила піврічні облікові дані для подальшої коректної та якісної роботи в програмі по автоматизації обліку заробітної плати організації.

Це приклад для інших бухгалтерів, наших клієнтів, що можливо якісно і швидко оволодіти навичками і знаннями автоматизації бухгалтерського обліку за допомогою системи ISpro і підтримкою наших фахівців.

Ми ділимося з вами, дорогі наші друзі, цією історією, з метою продемонструвати, що все можливо, маючи, перш за все, ваше бажання! А ми - завжди готові вам допомогти і підтримати!

З любов'ю, дружна команда ГК «Інтелектуальний сервіс»


Поділитися статтею з друзями!


Популярні статті