Мінімальна заробітна плата | Реалізація контролю в ERP-системі ISpro

Мінімальна заробітна плата | Реалізація контролю в ERP-системі ISpro

Мінімальна заробітна плата - це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.

Для її внесення, в ERP-системі ISpro є відповідний довідник (на мал.1) та занести на відповідну дату розмір мінімальної заробітної плати (мал.2)

мал.1

мал.2

Мінімальна заробітна плата встановлюється одночасно в місячному та погодинному розмірах. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.

Мінімальна заробітна плата з 01 квітня 2024 року становить:

  • у місячному розмірі -8000 гривень;
  • у погодинному розмірі - 48 гривні.

Розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати!

Для цього в ERP-системі ISpro створюється відповідний вид оплати, назвемо його “доплата до мінімальної ЗП” та розноситься в картку працівника в розділ постійні нарахування (мал.3)

мал.3

При обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються:

- доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я;

-за роботу в нічний та надурочний час;

-роз’їзний характер робіт;

-премії до святкових і ювілейних дат. 

Якщо нарахована заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, роботодавець проводить доплату до рівня мінімальної заробітної плати, яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою заробітної плати. 

Виходячи з вище сказаного створений вид оплати “доплата до мінімальної ЗП” самостійно контролює розмір нарахованої заробітної плати (з виключенням з суми перелічених доплат вище) та розраховує різницю між встановленою мінімальною заробітною платою та фактично нарахованою за відпрацьований час та нараховує цю суму в розрахунковому листі працівника (мал.4)

мал.4

У разі укладення трудового договору про роботу на умовах неповного робочого часу, а також при невиконанні працівником у повному обсязі місячної (годинної) норми праці мінімальна заробітна плата виплачується пропорційно до виконаної норми праці. 

Ця умова також реалізована в ERP-системі ISpro, тож коли працівник відпрацює не повний місяць (наприклад була відпустка за власний рахунок) то вид оплати “доплата до мінімальної ЗП” самостійно розрахується пропорційно до виконаної норми праці (що відображено на мал.5)

мал.5


Якщо вас цікавить програма українського розробника з широкими можливостями і ви в пошуках надійного партнера, звертайтеся за телефонами: (095) 036-40-04, (098) 036-40-04, (073) 036-40-04, або залиште заявку тут

Більше інформації про ISpro: Бюджет тут

Більше інформації про ISpro: Освіта тут

Більше інформації про ISpro: ERP тут

Автор: Назаренко Олександр, провідний спеціаліст ISpro в ГК “Інтелектуальний сервіс”.

Чому варто обрати програмний РРО?

Виникли питання? Залиште заявку для нашого фахівця

Спекотний документообіг

Читайте також: