Держреєстр підприємців закриють на два тижні. Що робити якщо потрібен доступ?

Держреєстр підприємців закриють на два тижні. Що робити якщо потрібен доступ?

З 5 по 16 серпня закритий доступ до держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців. Якщо терміново потрібні виписки – потрібно буде заплатити.  


Читати також:

Які особливості заповнення ПН у зв'язку з оновленням кодів УКТ ЗЕД?

Новий сервіс ДПС: Запит на отримання інформації щодо відповідальних осіб платника податку, яким делеговано право підпису

Відповідальність за порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram або ж:


Міністерство юстиції з 5 серпня починає оновлення програмного забезпечення Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій. Оновлення завершиться 16 серпня. У цей період доступ до реєстру буде закритий.

Всі, хто подав документи для держреєстрації до 5 серпня 2020 року і бажає отримати результати адміністративної послуги не чекаючи запуску нового програмного забезпечення реєстру, мають можливість скористатися скороченими термінами розгляду документів, для чого необхідно заплатити додаткову суму.

Сума послуги визначена постановою Кабміну «Про надання послуг в сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських організацій в скорочені терміни».

На період оновлення ПЗ, міністерство готове надавати консультації в телефонному режимі.

Новий реєстр дозволить безкоштовно шукати інформацію на основі даних окремих підрозділів юросіб, формувати виписки після проведення будь-якого реєстраційної дії, вести облік сімейних фермерських господарств, закривати ФОПи, використовувати спрощену процедуру змін динячих про юрособу.

У новому реєстрі можливо змінити вид діяльність юрособи, оскаржити заборону на видачу тієї чи іншої реєстрації. Також посилені засоби технічного захисту проти злому реєстру і контролю протидії рейдерству.

До реєстру введена нова категорія даних - «кінцевий бенефіціарний власник». Це дозволить поліпшити якість інформації про кінцевих бенефіціарів власників і відокремити з від засновників компаній.

 

 

 

Джерело: Uteka

Редактор: Михайло Яремчук, контент-спеціаліст ГК Інтелектуальний сервіс


Долучайтесь до нас в Instagramfacebook та Telegram на Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh

Читайте також: