Оцініть переваги онлайн-звітності та електронного документообміну від 26 грн на місяць!

Увага! У неділю, 30 червня, можна буде зареєструвати податкові накладні!

Увага! У неділю, 30 червня, можна буде зареєструвати податкові накладні! 20-06-2019

Податківці повідомили, що згідно із правилами реєстрації ПН/РК, якщо останній день такої реєстрації припадає на вихідний, то він стає операційним днем. Тому в неділю, 30 червня, вони будуть приймати ПН/РК, які будуть надсилати платники ПДВ, з 8:00 до 20:00

 

ДФС у Закарпатській області нагадує, що на дату виникнення податкових зобов’язань платник ПДВ зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи, та зареєструвати її в ЄРПН у встановлений термін.

Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування у ЄРПН повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:

  • для податкових накладних/розрахунків коригування, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, – до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені;
  • для податкових накладних/розрахунків коригування, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, – до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені;
  • для розрахунків коригування, складених постачальником до податкової накладної, складеної на отримувача - платника ПДВ, в яких передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику, – протягом 15 календарних днів з дня отримання такого розрахунку коригування отримувачем.

Операційний день триває в робочі дні з 8-ї до 20-ї години. Технічне обслуговування та регламентні роботи, що потребують зупинки ЄРПН, не проводяться протягом операційного дня, крім аварійних випадків.

Якщо 15 число або останній день місяця припадають на вихідний, святковий або неробочий день, такий день вважається операційним днем.

Тобто, якщо граничний день реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН припадає на святковий чи вихідний день, то такий день вважається операційним, що забезпечує можливість реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування протягом періоду з 8:00 до 20:00. Відповідно, 30 червня 2019 року, який припадає на вихідний день неділю, є операційним днем.

 

Довідково:

Зазначена норма передбачена п. 201.1п. 201.10 ПКУ та п. 3 Порядку № 1246.

   

Джерело: ДФС у Закарпатській областіnews.dtkt.ua

__________________________________________________________________________

Долучайтесь до нас в Instagram та facebookна Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh

!Дізнатися більше новин Ви також зможете на нашому каналі в >>> Telegram.

 


Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті