Заощаджуємо з ПРРО Cashalot. Ви повинні це знати перед остаточним вибором каси!

Заощаджуємо з ПРРО Cashalot. Ви повинні це знати перед остаточним вибором каси!

Останнім часом, аналізуючи кількість звернень на нашу лінію консультацій, спостерігаємо посилення інтересу до ринку касових апаратів та програмних кас. Проте, існує певна тенденція, коли у погоні за швидким рішенням, або через небажання вивчати тему, обирають значно дорожчі та нераціональні варіанти по впровадженню (П)РРО, які відволікають на себе частину ресурсів. Постачальники програмних кас спокушають різноманіттям та рекламними компаніями - розгубитися дуже легко. Можливість залишитися один на один зі своєю проблемою, та ліцензією на незрозумілий продукт, який ніхто не знає як налаштувати - розповсюджена. Тому, радимо, звернути особливу увагу, на якість та рівень сервісу.

Сьогодні, поділимося цінним досвідом, щоб вберегти вас від необґрунтованих витрат : 

Кілька різних кас на одному пристрої - особливість ПРРО Cashalot. Кейс для роздрібної торгівлі.

Ресурси: 2 ФОПи мають продуктовий магазин, в якому, також, займаються реалізацією підакцизних товарів. Мають один ПК(комп’ютер), один сканер штрих кодів, один POS-термінал для приймання безготівкових платежів та один принтер чеків.

Завдання: “Бажаємо працювати з касами обох фопів одночасно, але використовуючи тільки існуючі пристрої(1 пк, 1 сканер, 1 POS-термінал, 1 принтер чеків)”

Реалізація: 

 1. Клієнт придбав ліцензію на 2 каси (П)РРО Cashalot на кожного ФОПа; 
 2. Спеціаліст ГК “Інтелектуальний сервіс” допоміг зареєструвати спільний обліковий запис у веб-кабінеті Cashalot-у для управління господарськими одиницями та касами ФОПів
 3. Зареєстрували магазин, каси та касирів 
 4. Імпортували перелік товарних позицій
 5. Встановили на один ПК дві програми РМК (робоче місце касира), для одночасної роботи з акцизною та звичайною касами
 6. Під’єднали та налаштували обладнання: POS-термінал, принтер чеків, сканер штрих кодів
 7. Запустили обидва РМК, відкрили каси, створили та фіскалізували перші чеки

Бонус: На етапі заповнення довідника товарів, клієнти розповіли сумну історію про контроль залишків за допомогою додаткової програми. Її вартість у 40! разів перевищує вартість ліцензії Cashalot-у, в яку вже входить демо-версія такого потрібного модуля - Склад. Провели презентацію та почали використовувати.

Висновок: Персоналізоване рішення ваших потреб, це не завжди про великі капіталовкладення, доводимо це на практиці щодня, з (П)РРО Cashalot.  

Якщо в наведеному прикладі впізнали себе, телефонуйте:

Київстар: (098) 036-40-04;

Vodafone: (095) 036-40-04;

Lifecell: (073) 036-40-04

Автор: Сивець Артем, сертифікований спеціаліст з ПРРО Cashalot

Читайте також:

 • 14 днів тому...
  Яка користь використання ПРРО Cashalot з модулем Склад
  Модуль Склад дозволяє контролювати залишки товарів. Як це працює разом з ПРРО Cashalot?
 • 21 днів тому...
  З чого починається Склад
  Склад від Cashalot - це рішення для кількісного обліку товарів. Знаходиться він в кабінеті користувача
 • Місяць тому...
  Нові можливості  ПРРО Cashalot
  Маємо приємні новини! Вийшло чергове оновлення  ПРРО Cashalot для Вашої зручної роботи. А ось і перелік довгоочікуваних новинок:
 • 2 місяці тому...
  Заощаджуємо з ПРРО Cashalot. Ви повинні це знати перед остаточним вибором каси!
  “Потрібно видавати фіскальні чеки” - фраза, яка викликає головний біль у всіх підприємців і компаній, які займаються торгівлею, працюють у сфері громадського харчування або надають послуги.
 • 2 місяці тому...
  Каса для репетитора (викладача) легко!
  Трішки теорії. При здійсненні розрахункових операцій суб’єкти господарювання, які надають послуги, повинні застосовувати РРО або ПРРО. Виняток стосується лише ФОП-єдинників 1 групи. Репетитори, по суті є самозайняті особи, які провадять незалежну професійну діяльність та водночас здійснюють підприємницьку діяльність, також зобов'язані застосовувати РРО/ПРРО на загальних засадах. Легке рішення - програмна каса Cashalot.
 • Місяць тому...
  КАСА CASHALOT ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!
  Спочатку давайте розберемося, що означає тип ПРРО «Інтернет торгівля»?  ☝️Розглянемо роз’яснення податкової.
 • 2 місяці тому...
  Чи потрібно оформлювати ключ для офіціанта чи бармена?
  Ми всі час від часу відвідуємо затишні кав'ярні, кафе та ресторани, ходимо на бізнес-ланч в обідню перерву разом з колегами. Після відвідування завжди залишається приємне враження, позитивні емоції та чек на певну суму.
 • 3 місяці тому...
  Як торгувати в умовах вимкнення електроенергії
  Враховуючи, яка ситуація зі світлом була минулої зими в Україні, однією з найважливіших проблем для торгового бізнесу стали вимкнення світла. Сподіваємося на краще, але ми хочемо допомогти підприємцям, тому підготували матеріал про те, як здійснювати торгівлю у разі відключення світла.
 • 5 місяців тому...
  Сервіс 24/7
  13 листопада 2021 року ми привітали перших користувачів у спільноті “Все, що ти хотів дізнатися про програмну касу, але не знаєш у кого запитати”! І запитань було багато. Чи потрібно їм використовувати касові апарати з 1 січня 2022 року та як це зробити?
 • 3 місяці тому...
  Кому СКЛАД
  Що таке модуль Склад Cashalot та які потреби він закриває? Давайте розбиратися.