КАСА CASHALOT ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

КАСА CASHALOT ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Спочатку давайте розберемося, що означає тип ПРРО «Інтернет торгівля»?

enlightenedРозглянемо роз’яснення податкової. Поняття тип ПРРО-операцій «Інтернет торгівля» означає, що такий ПРРО встановлений на конкретну господарську одиницю і використовується за адресою, зазначеною в реєстраційній заяві ф. №1-ПРРО і при його застосуванні можливе залучення касира (інтернет-магазин (сайт)).

Детальніше: https://ck.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/print-442567.html

Розробник програмного РРО Cashalot розглядає Інтернет-продаж, як спосіб оплати. Який призначений для формування, реєстрації та друку фіскальних чеків по товарах, які були замовлені клієнтом (покупцем) в інтернет-магазині та оплачені через інтернет-еквайринг або онлайн-сервіси банків.

Як працює інтернет-продаж в програмній касі Cashalot?

Продавець “Інтернет магазину” отримав замовлення або відразу оплату за товар. Після чого призначений касир “Інтернет магазину” обирає спосіб оплати “Інтернет-продаж”, номенклатуру, вводить номер замовлення, знижку (за необхідності) та проводить оплату.

Далі Cashalot пропонує варіанти:

* передоплата - призначений для реєстрації чеків по товарам, які були оплачені через мережу Інтернет із застосування платіжної карти;

* післяплата - призначений для реєстрації чеків по товарам, які були оплачені через мережу Інтернет, доставка яких здійснюється поштою за умови післяплати;

* комбіновано - це коли частково є передоплата, а решту (післяплату) буде сплачено по факту отримання товару поштою.

Потім касир виконує реєстрацію чека у ДПС. На печатній формі чека відображається номер інтернет-замовлення та суми отримані за передоплатою та післяплатою. Фіскальний чек можна роздрукувати, надіслати на email, надіслати СМС, QR-код або вигрузити в .pdf.

Зверніть увагу! Реєстрація фіскальних чеків Інтернет-продаж не збільшує суму готівки в касі.

Також в Cashalot можно зробити Повернення, якщо при отриманні товару покупець відмовився від товару.

Звертайтеся, до мене особисто через Direct. Навчу працювати з касою легко!

 

Читайте також:

 • 14 днів тому...
  Яка користь використання ПРРО Cashalot з модулем Склад
  Модуль Склад дозволяє контролювати залишки товарів. Як це працює разом з ПРРО Cashalot?
 • 21 днів тому...
  З чого починається Склад
  Склад від Cashalot - це рішення для кількісного обліку товарів. Знаходиться він в кабінеті користувача
 • Місяць тому...
  Нові можливості  ПРРО Cashalot
  Маємо приємні новини! Вийшло чергове оновлення  ПРРО Cashalot для Вашої зручної роботи. А ось і перелік довгоочікуваних новинок:
 • 2 місяці тому...
  Заощаджуємо з ПРРО Cashalot. Ви повинні це знати перед остаточним вибором каси!
  “Потрібно видавати фіскальні чеки” - фраза, яка викликає головний біль у всіх підприємців і компаній, які займаються торгівлею, працюють у сфері громадського харчування або надають послуги.
 • 2 місяці тому...
  Каса для репетитора (викладача) легко!
  Трішки теорії. При здійсненні розрахункових операцій суб’єкти господарювання, які надають послуги, повинні застосовувати РРО або ПРРО. Виняток стосується лише ФОП-єдинників 1 групи. Репетитори, по суті є самозайняті особи, які провадять незалежну професійну діяльність та водночас здійснюють підприємницьку діяльність, також зобов'язані застосовувати РРО/ПРРО на загальних засадах. Легке рішення - програмна каса Cashalot.
 • Місяць тому...
  КАСА CASHALOT ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!
  Спочатку давайте розберемося, що означає тип ПРРО «Інтернет торгівля»?  ☝️Розглянемо роз’яснення податкової.
 • 2 місяці тому...
  Чи потрібно оформлювати ключ для офіціанта чи бармена?
  Ми всі час від часу відвідуємо затишні кав'ярні, кафе та ресторани, ходимо на бізнес-ланч в обідню перерву разом з колегами. Після відвідування завжди залишається приємне враження, позитивні емоції та чек на певну суму.
 • 5 місяців тому...
  Сервіс 24/7
  13 листопада 2021 року ми привітали перших користувачів у спільноті “Все, що ти хотів дізнатися про програмну касу, але не знаєш у кого запитати”! І запитань було багато. Чи потрібно їм використовувати касові апарати з 1 січня 2022 року та як це зробити?
 • 3 місяці тому...
  Як торгувати в умовах вимкнення електроенергії
  Враховуючи, яка ситуація зі світлом була минулої зими в Україні, однією з найважливіших проблем для торгового бізнесу стали вимкнення світла. Сподіваємося на краще, але ми хочемо допомогти підприємцям, тому підготували матеріал про те, як здійснювати торгівлю у разі відключення світла.
 • 3 місяці тому...
  Кому СКЛАД
  Що таке модуль Склад Cashalot та які потреби він закриває? Давайте розбиратися.