Подання таблиці даних може убезпечити від зупинення реєстрації податкових накладних

Подання таблиці даних може убезпечити від зупинення реєстрації податкових накладних 10-07-2020

Таблиця даних платника податку – це зведена інформація, що подається платником ПДВ до податкового органу, щодо:

кодів видів економічної діяльності платника податку згідно з Класифікатором видів економічної діяльності,

кодів товарів згідно з УКТЗЕД,

– та/або кодів послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, що постачаються та/або придбаваються (отримуються) платником податку, ввозяться на митну територію України.


Читайте також:

Індекс інфляції за червень – 100,2%

В Україні запускають Е-лікарняні (поки в тестовому режимі)

Земельний податок: актуальні запитання - відповіді

Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram або ж:


Оскільки Таблиця – це інформація про специфіку діяльності платника ПДВ, то вона може бути подана без факту зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН.

Таблиця з поясненнями розглядається комісією регіонального рівня протягом п’яти робочих днів та приймається рішення про її врахування або неврахування.

Якщо Таблиця даних податковим органом враховується, то в подальшому, коли за результатами перевірки податкових накладних/розрахунків коригування визначено, що у них відображена операція з товаром за кодом згідно з УКТЗЕД та/або послугою за кодом згідно з ДКПП, які зазначені у Таблиці, то реєстрація таких податкових накладних не зупиняється.

Отже, подання Таблиці може убезпечити суб’єкта господарювання від факту зупинення реєстрації податкових накладних/ розрахунків коригування за ідентичними операціями, оскільки у разі правильного заповнення Таблиці та її прийняття податковим органом, у подальшому реєстрація податкових накладних із зазначеними кодами згідно з УКТЗЕД/ДКПП не зупинятиметься.

Тобто, таблиця даних платника податку на додану вартість допомагає попередити блокування ПН/РК при незбігу кодів придбання товарів/послуг і кодів постачання (виготовлення) товарів/послуг з УКТ ЗЕД / ДК 016-2010.

Зверніть увагу, що після подання Таблиці, надалі при складанні ПН/РК, коди товарів згідно з УКТ ЗЕД або коди послуг згідно з ДКПП мають вказуватися на рівні тих знаків (цифр), які зазначені в поданій Таблиці.

Таблиця даних платника податку подається з поясненням, в якому зазначається вид діяльності, з посиланням на податкову та іншу звітність, щодо сплати податків до бюджетів, рекомендовано зазначити економічну складову отримання доход та інформацію щодо основних постачальників та покупців за основними напрямками роботи.

Рекомендовані документи:

– Штатна чисельність, середня заробітна плата ;
– Відомості щодо основних засобів; звіт 20-ОПП;
– Складський облік (інвентаризаційні описи), оборотно-сальдові відомості.

Додатково для сільськогосподарських підприємств:

– Наявність земельних ділянок;
– Статистична звітність (29 сг, 4сг, 21 сг, 37сг, 10 мех).

Порядок подання Таблиці передбачений п. 2, п. 4, п. 12 - 16 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 11.12.2019 р. № 1165.

 

 

Джерело:  Бухгалтер 911

Редактор: Михайло Яремчук, контент-спеціаліст ГК Інтелектуальний сервіс


Долучайтесь до нас в Instagramfacebook та Telegram на Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!

Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті