Новини. ГК Інтелектуальний Сервісс


Зменшення податкового навантаження на підприємців

11-02-2019 | 800

На офіційному веб-порталі ВРУ розміщено Проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо усунення норм, які порушують права та законні інтереси фізичних осіб-підприємців)".

Законопроект розроблено з метою відновлення прав та законних економічних та соціальних інтересів ФОП шляхом удосконалення норм Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" та Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП).

Законопроектом вносяться наступні зміни до Закону про ЄСВ:

- виключення з платників ЄСВ ФОП, що мають основне місце роботи, де отримують заробітну плату, що дорівнює або перевищує розмір мінімальної заробітної плати (ч. четверта п. 1 ст. 4 Закону про ЄСВ);

- скасування зобов'язання сплати мінімального розміру ЄСВ у разі відсутності діяльності, тобто за місяць, у якому не було отримано доходу/прибутку, сплата внеску здійснюється лише на добровільних засадах (ч. друга п. 1 ст.7 Закону про ЄСВ);

- корекція ставки ЄСВ для ФОП, зокрема, що перебувають на спрощений системі оподаткування, на відсоток який відраховується до інших фондів, крім ПФУ - на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (нова редакція ч. п'ятнадцять та двадцять вісім ст. 8 Закону про ЄСВ).

Прийняття нормативного акта дозволить, шляхом удосконалення норм Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" та КЗпП, відновити соціальну справедливість, зменшити податкове навантаження на найбільш незахищений прошарок економічно активних громадян - представників малого бізнесу, сприятиме налагодженню партнерських відносин малого бізнесу та держави.

Джерело: Ліга:Закон

_____________________________________________________________________________________________________
Долучайтесь до нас в Instagram та facebook, на Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh

!Дізнатися більше новин Ви також зможете на нашому каналі в >>> Telegram.

 


Поділитися статтею з друзями!


Популярні статті