Оцініть переваги онлайн-звітності та електронного документообміну від 26 грн на місяць!

Уряд розширив дозволені види діяльності в умовах надзвичайної ситуації в країні

Уряд розширив дозволені види діяльності в умовах надзвичайної ситуації в країні 27-03-2020

Зокрема, скасовано заборону на ведення ветеринарної діяльності з лікувально-профілактичної допомоги тваринам, оптової, роздрібної торгівлі ветпрепаратами.

Нагадаємо, що вчора, 25 березня, Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України на 30 днів. Сьогодні з'явився й сам текст документа, яким затверджене таке рішення - постанова КМУ від 25.03.2020 р. № 239.

Цей документ вносить зміни до постанов КМУ №211№228 та розпоряджень №287-р№291-р. Зокрема, термін завершення карантину змінено з 3 квітня 2020 року на 24 квітня 2020 року. Крім того, розширено дозволені на час карантину види діяльності та підкориговано норми щодо перевезень пасажирів.


Читайте також:

Нововведення для бізнесу в період COVID19. Які нюанси треба знати?

ДПС підтвердила: за нереєстрацію ПН/РК до 31 травня не штрафуватимуть

Онлайн-послуги, які можна отримати, не виходячи з дому


Які види дільності можна здійснювати під час карантину?

У Постанові №211 уточнено, що до 24 квітня 2020 р. заборонено роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

  • торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
     
  • провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування РРО, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
     
  • торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

 

Джерело: «Дебет-Кредит», Автор: Волос Наталія

 

Долучайтесь до нас в Instagramfacebook та Telegram на Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh

 


Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті