Варіанти нарахування та виплати лікарняних за допомогою модулю «M.E.Doc Зарплата»

Варіанти нарахування та виплати лікарняних за допомогою модулю «M.E.Doc Зарплата»

Вам набридло розраховувати нарахування лікарняних вручну? Хотіли б автоматизувати даний процес? Продовжуємо цикл статей про зручний механізм автоматизації, а саме, нарахування та виплата лікарняних з допомогою  модулю «Зарплата»  у програмному комплексі «M.E.Doc».

«M.E.Doc Зарплата» - це модуль програми «M.E.Doc», який автоматизує розрахунок і нарахування заробітної плати співробітників малих і середніх підприємств, а також всі процеси обліку та управління персоналом. Він призначений для підприємств різної сфери діяльності малого та середнього бізнесу. У розпорядження користувача надійде перелік типових видів оплат, фондів та їх нарахувань, комплекти всіх необхідних звітів, які сформовані з урахуванням вимог контролюючих органів.  

Існує декілька варіантів нарахування та виплати лікарняних за допомогою модуля «M.E.Doc Зарплата».

Розглянемо перший варіант:

Заходимо в модуль «Зарплата», в «Реєстр документів», обираємо вид оплати «Лікарняні», нажимаємо «Створити запис», обираємо працівника (Мал.1), дату початку та дату закінчення лікарняного листа (Мал.2), програма автоматично підрахує кількість днів за рахунок підприємства та кількість днів лікарняного за рахунок ФСС України.

Мал.1
 

Мал.2
 

Крім того, згідно внесеної інформації, програма автоматично переносить дані в табель даного співробітника. Також, дані по лікарняному підтягнуться до розрахункового листа співробітника. При відкритті розрахункового листа дані по лікарняному будуть відображені у нарахуваннях (Мал.3).

Мал.3
 

Далі потрібно перейти в реєстр документів, вибрати співробітника, пункт «Виплати», і натиснути «Виконати» (Мал.4), дані про виплату лікарняного підтягнуться в розрахунковий лист в «Утримання» (Мал.5).

Мал.4
 

Мал.5
 

Інший варіант нарахування та виплати лікарняних потребує наступних дій. Відкриваємо вкладку «Розрахункова відомість», обираємо розрахунковий лист необхідного співробітника, переходимо у робочу область «Нарахування»,  викликаємо контекстне меню натисканням правої клавіші миші «Додати вид оплати» (Мал.6) або через меню «Файл» - «Створити запис» (Мал.7).

Мал.6
 


Мал.7
 

У вікні, що відкрилося вибираємо вид оплати «Лікарняні» та із запропонованого переліку обираємо необхідне найменування. Програма  запропонує заповнити дані: дата початку, дата закінчення, номер, причина, днів/годин, відсоток, середньогодинна, сума (Мал.8).

Мал.8
 

Потім переходимо в розрахунковий лист даного співробітника і здійснюємо виплату лікарняного за допомогою переходу в робочу область «Утримання», викликаємо контекстне меню натисканням правої клавіші миші «Додати вид оплати» (Мал.9), обираємо «Додавання утримання», розділ  «Виплати», найменування виплати «Виплата в міжрозрахунковий період», заповнюємо дані (відсоток чи суму виплати, додаємо документ, на підставі якого здійснюється виплата) та натискаємо «Зберегти» (Мал.10). 

Мал.9


Мал.10

В результаті, у розрахунковому листі даного співробітника в робочій області «Утримання» буде відображатись здійснена виплата лікарняного (Мал.11). 

Мал.11
 

Отже, за допомогою модуля Зарплата можна значно спростити та автоматизувати нарахування і виплату лікарняних та ще й заощадити власний час.

Слідкуйте за нашими публікаціями щодо зручного та простого функціоналу модулю «Зарплата»  у програмному  комплексі  M.E.Doc.

Якщо Вас зацікавив функціонал і можливості даного модулю можете звернутися на нашу лінію консультації, де сертифіковані спеціалісти зможуть відповісти на будь-які питання стосовно функціоналу модуля, а також ви можете замовити рахунок на підключення даного модулю.

Телефонні номери нашої лінії консультації: (095) 036-4004, (098) 036-4004, (073) 036-4004.

Наразі актуальна ціна на модуль «Зарплата» з правом використання на рік складає 852 гривні. А також діє акція «Звітність + Зарплата» для всіх Клієнтів, які в проміжку одного місяця вперше придбають модуль «Зарплата» та «Звітність» буде діяти знижка 50% на модуль «Звітність».

 

Придбати модуль «Зарплата»

 

Підписуйтесь на наші оновлення, новини на сайті та отримуйте більш детальну інформацію по функціоналу модуля «Зарплата», а також іншу найактуальнішу інформацію.

ПідготувалиГК Інтелектуальний сервіс
РубрикаРобота з програмами

 

Долучайтесь до нас в Instagram та facebookна Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh

!Дізнатися більше новин Ви також зможете на нашому каналі в >>> Telegram.

Читайте також: