"Червоні" документи в ISpro та шляхи їх виправлення

"Червоні" документи в ISpro та шляхи їх виправлення

Оновлено 18.09.2024 р.

УВАГА!!! Перед будь-якими діями щодо внесення змін у програмі, створіть, будь-ласка, резервну копію.

Причин "червоних" документів може бути декілька. Для вирішення даної проблеми необхідно проаналізувати, чому могла статися така ситуація.

Буває, коли в розрахунковому листі працівника виплата коригується вручну, тоді такий запис в розрахунковому листі перераховується та відображається зеленим кольором.

Після коригування в універсальному документі неможливо відкрити документ, він відображається червоним кольором, а програма бачить це як помилку.

Для відкриття документа необхідно спочатку видалити зміни в розрахунковому листі. Для цього необхідно ставши на коригування натиснути F8. В розрахунковому листі залишиться нарахування, які відповідають нарахуванню в документі. Лише після цього програма дасть змогу відкрити документ та відкоригувати його.

Також червоним кольором відображаються документи, коли порушено послідовність відкриття/закриття документів, до розрахунку яких включено одного і того ж працівника. Наприклад заведемо два документа по одному працівникові, відпустку та лікарняний. Першим закрито відпустку, другим лікарняний. 

В подальшому виникла потреба відкоригувати дані у документі "Відпустка". Якщо першою відкриємо відпустку, то програма побачить це як помилку, а документ неможливо буде відкрити для коригування.

Для вирішення даної ситуації необхідно спочатку відкрити документ, який був закритий другим. В нашому випадку це документ "Лікарняний" і лише після цього програма дасть змогу відкрити відпустку та відкоригувати її.

Отже, в якій послідовності закриваємо документи, в такій послідовності їх необхідно і відкривати, інакше програма бачить це як помилку.

Програма здійснює контроль на введення документів. Для вирішення цього питання необхідно відкоригувати налаштування.
Переходимо в підсистему Параметри налаштування - Параметри на закладку Документи та змінюємо налаштування Контролювати конфлікти табеля при закритті документа.

Для контролю помилок, що виникають (конфлікти табеля), до закриття потрібних документів встановлюється значення ТАК. При закритті документи, в яких знаходяться помилки, виділяються в реєстрі червоним рядком. У самому документі червоним рядком у списку виділяються співробітники, у яких існують конфлікти табеля.

Рядки з помилками для таких параметрів в розрахунковий лист при закритті документа не передаються. У роз’ясненні розрахунку кожного запису виводиться причина помилки.

Для того щоб відкрити червоний документ необхідно перейти в Налаштування - Параметри - Документ та клавішою пробіл поставити НІ в параметрі Контролювати конфлікти табеля при закритті документа. Тільки після цього програма дасть можливість відкоригувати документ.

Якщо вас цікавить програма українського розробника з широкими можливостями і ви в пошуках надійного партнера, звертайтеся за телефонами: (095) 036-40-04, (098) 036-40-04, (073) 036-40-04, або залиште заявку тут

Більше інформації про ISpro: Бюджет тут

Більше інформації про ISpro: Освіта тут

Більше інформації про ISpro: ERP тут

Автор: Слизький Сергій, провідний спеціаліст ISpro в ГК “Інтелектуальний сервіс”.

 

Демонстрація можливостей ISpro

Дізнайтеся більше про ISpro

Читайте також:

  • 10 днів тому...
    Як правильно визначити тривалість щорічної відпустки у 2025 році
    Сезон відпусток у розпалі, а отже — час нагадати, як правильно розрахувати тривалість основної щорічної відпустки, особливо якщо працівник мав дні відсутності без збереження заробітної плати
  • Місяць тому...
    Топ-5 можливостей ISpro: модуль “Облік Основних засобів”
    Ефективний облік основних засобів — одна з ключових умов прозорого фінансового управління на підприємстві. ERP-система “ISpro” пропонує потужний функціонал, який дозволяє автоматизувати всі процеси, пов’язані з рухом, обліком, амортизацією та інвентаризацією основних засобів. Пропонуємо ознайомитися з п’ятьма ключовими можливостями
  • 2 місяці тому...
    Щорічні відпустки в "ISpro"
    У літній період у бухгалтерів значно зростає навантаження: працівники масово йдуть у щорічні відпустки, і кожен випадок потребує точного розрахунку середньої зарплати, дотримання строків виплати, формування документів для звітності
  • 3 місяці тому...
    Нараховуємо відрядження в ISpro
    Працівник їде у відрядження — для бухгалтера це одразу великий обсяг роботи: від створення наказу і розрахунку відрядних до формування авансового звіту. В даній статті розглянемо етапи з розрахунком відрядних
  • 3 місяці тому...
    Переваги ISpro: Автоматизація буденних процесів
    У світі, де час — найцінніший ресурс, перемагають ті, хто діє ефективно. ISpro — це програмний комплекс, що дозволяє автоматизувати ключові бізнес-процеси, звільняючи працівників від рутинної роботи, зменшуючи ризик помилок і підвищуючи загальну продуктивність.
  • 2 місяці тому...
    Автоматизація обліку Заробітної плати: успішний кейс впровадження ISpro в Болградській РДА
    Впровадження сучасних програмних рішень дозволяє значно зменшити ризики помилок, підвищити ефективність роботи та оптимізувати облік на підприємстві. Щомісяця все більше компаній та організацій
  • 3 місяці тому...
    Чому українським бюджетним установам варто перейти з 1С на ISpro
    Після початку повномасштабної війни з росією питання інформаційної безпеки та імпортозаміщення стало пріоритетним для державного сектору України. Одним із критичних аспектів є використання російського програмного забезпечення, зокрема
  • 2 місяці тому...
    Від договору до платіжної інструкції: ERP-система ISpro
    Робота з контрагентами — постачальниками або замовниками — завжди починається з головного: укладення договору. У цій статті ми розглянемо, як за допомогою модуля «Договори» ERP-системи ISpro організувати процес закупівлі й оплати товарів чи послуг
  • 2 місяці тому...
    Нові правила виплат лікарняних сумісникам на підприємстві 2025
    З 4 квітня 2025 року набрали чинності зміни щодо виплати лікарняних працівникам, які працюють за сумісництвом. Відтепер питання «платити чи не платити?» має чітку відповідь — так, платити, але за певних умов. Приклади розглянемо нижче.
  • 7 місяців тому...
    Вступив в силу закон про підвищення податків. Що нового?
    28 Листопада 2024 року бізнес дочекався підписання Закону від 19.11.2024 №4059-IX "Про Державний бюджет України на 2025 рік" та нашумівшого Закону №4015 про підвищення податків. Очікування підписання закону про підвищення податків були вже з 10 Жовтня 2024 року, коли його