Відправляємо первинні документи з вкладеннями

Відправляємо первинні документи з вкладеннями

Впевнена, більшості бухгалтерам періодично потрібно відправити первинні документи контрагентам разом з вкладеннями, які можуть бути у форматах txt, xls, jpg тощо. І при цьому ці документи та вкладення повинні бути підписані за допомогою КЕП.

А інколи такі документи потрібно відправити одночасно декільком контрагентам. 

В даному матеріалі ми розглянемо, як це можна зробити в програмі M.E.Doc.
 

Відправляємо документи з вкладеннями

Для цього нам знадобиться рішення «M.E.Doc.Бізнес». 

Щоб зібрати пакет документів потрібно перейти у розділ «Універсальний документ».

Відкрийте розділ «Первинні документи», а в ньому «Реєстр електронних документів». На панелі інструментів оберіть: «Файл» - «Створити» - «Універсальний документ».

Спочатку потрібно завантажити необхідні документи в програму (натисніть кнопку «Додати вкладення»). 

Далі обираємо отримувача, для цього натисніть на відповідне поле.

 

Щоб підписати документ перейдіть у «Наступні дії» - «Передати документ на підпис», підписуємо та відправляємо документ.
 

Відправляємо документи декільком контрагентам одночасно

Для цього потрібно налаштувати маршрут відправки документа, що знаходиться у лівій частині вікна («Маршрут документа»). 

За замовчуванням програма визначає «Відправника» та одного «Отримувача», дані якого були вказані при створенні документа.

Додати отримувача документа можна лише зі статусу «На підпис» (кнопка буде активна). Якщо ви спробуєте додати контрагента у документі зі статусом «Готується», програма повідомить вас про необхідність передати документ на підпис (зараз підписувати документ не потрібно).

Далі на панелі «Маршрут документа» додаємо отримувачів та налаштовуємо послідовність передачі документів між контрагентів завдяки стрілочкам.

 

Важливо! Якщо хоч один контрагент відхилить документ, то подальша його передача зупиняється, а статус у всіх інших контрагентів, які вже погодили документ буде «Відхилено».


Якщо у вас залишились питання – напишіть їх нам у чат-бот за посиланням. Або ж звертайтесь на лінію консультацій за номерами телефонів: 098036400409503640040730364004.

 

Автор: Ірина Пертусенко, сертифікована спеціалістка групи компаній Інтелектуальний сервіс

#M.E.Doc #M.E.Docкупити #Медоконовлення #программамедок #медоконлайн #medok #медок #купитьпрограммумедок #сотаонлайнмедок #сотамедок #кеп #придбатикеп #електроннийпідпис #ецп


Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram, а також звертайтесь з будь-якими питаннями до нашого Intelserv консультанта через Telegram або Messenger!

Читайте також: