Реєстр зобов'язань: створення та експорт для СДО | ERP-система ISpro

Реєстр зобов'язань: створення та експорт для СДО | ERP-система ISpro

Для проведення платежів розпорядники (одержувачі) бюджетних коштів реєструють та обліковують бюджетні зобов'язання в органах Казначейства.

Розглянемо процес створення реєстру зобов'язань в ERP-системі ISpro.

Завдяки рішенню ERP-системи ISpro: Бюджет можливо вести реєстр та облік бюджетних зобов'язань у модулі "Реєстр зобов’язань" з подальшим імпортом у програмне забезпечення Казначейства.

Для цього необхідно зайти в модуль “Реєстр зобов’язань” як на мал.1

мал.1

У модулі “Реєстр зобов’язань”, в полі рахунок - потрібно обрати необхідний розрахунковий рахунок та обрати період: рік або місяць та натиснути ”Реєстр” – ”Створити” . У вікні заповнити дату та номер реєстру зобов’язань та натиснути ОК (мал.2)

мал.2

Далі відкриваємо створений “Реєстр зобов’язань” мал.3, та в меню (”Реєстр” - ”Створити”) створити  юридичне зобов’язання мал.4, після цього відкриється вікно юридичного зобов’язання де потрібно заповнити необхідні дані мал.5

мал.3

мал.4

мал.5

Після заповнення обов’язкових полів (Документ - обираємо Договір/Договір ручний, Контрагент, Предмет зобов’язання, Сума-заповниться автоматично з Договору або заноситься) Юридичного зобов’язання, заповнюємо вкладку ”Розноска по статтях” та переходимо на вкладку ”Фінансові зобов’язання”. Натискаємо лівою кнопкою миші, та в меню вибираємо ”Створити”. (мал.6)

 мал.6

Далі заповнюємо Фінансове зобов’язання на суму оплати на яку ми будемо робити платіж (мал.7)

мал.7

Після заповнення Фінансового зобов’язання, а саме рознесення суми фінансового зобов’язання, на вкладці ”Платіжні документи”, натискаємо лівою кнопкою миші та в меню вибираємо ”Cтворити” Платіжну інструкцію (мал.8)

мал.8

У нас створилась заповнена Платіжна інструкція мал.9, яку ми зберігаємо та повертаємось до Реєстру юридичного зобов’язання мал.10 для подальшого їх друку та експорту файлів (платіжної інструкції, юридичного та фінансового зобов’язання) для Казначейства.

мал.9

мал.10

У вікні реєстру юридичного зобов’язання мал.10 натискаємо меню ”Звіт”- ”Формування звіту” мал.11 та вибираємо відповідні форми для друку та експорту юридичного та фінансового зобов’язання та натискаємо ОК. (мал.12)

мал.11

мал.12

Після цього у вихідних формах заповнюємо необхідні реквізити та вказуємо шлях експорту файлів та натискаємо ОК. (Налаштування форми для юридичного мал.13 та фінансового зобов’язань мал.14)


мал.13


мал.14

Після цього Ви отримаєте форми для друку та файли (за вказаним шляхом) для імпорту в  СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" мал.15 та мал.16

мал.15

мал.16

Експорт Платіжної інструкції робимо в меню Платіжні документи чи Клієнт банк мал.17 та імпортуємо пакет документів на портал СДО

мал.17


Якщо вас цікавить програма українського розробника з широкими можливостями і ви в пошуках надійного партнера, звертайтеся за телефонами: (095) 036-40-04, (098) 036-40-04, (073) 036-40-04, або залиште заявку тут

Більше інформації про ISpro: Бюджет тут

Більше інформації про ISpro: Освіта тут

Більше інформації про ISpro: ERP тут

Автор: Назаренко Олександр, провідний спеціаліст ISpro в ГК “Інтелектуальний сервіс”.

Чому варто обрати програмний РРО?

Виникли питання? Залиште заявку для нашого фахівця

Спекотний документообіг

Читайте також: