Уряд скоригував порядок планування перевірок Держаудитслужбою

Уряд скоригував порядок планування перевірок Держаудитслужбою 11-09-2020

Ключові слова: аудит, перевірки, строк аудиту, Держаудитслужба

Планувати державний фінансовий аудиту та інспектування будуть щоквартально, замість періоду в півріччя.

Також підставою для включення заходів з державного фінансового аудиту та інспектування до планів державного фінансового контролю виступатиме будь-яке звернення правоохоронних органів, юридичних і фізичних осіб. 


Читати також:

За порушення при використанні РРО вже штрафують, а незабаром штрафи зростуть — ДПС

Мінцифри розробляє новий класифікатор професій для ІТ та діджитал-маркетингу

Індекс інфляції за серпень - 99,8 %

Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram, а також звертайтесь з будь-якими питаннями до нашого Intelserv консультанта через Telegram або Messenger!


Зміни внесли постановою КМУ від 09.09.2020 р. № 795 до Порядку планування заходів державного фінансового контролю органами державного фінансового контролю (постанова КМУ від 08.08.2001 р. № 955).

Прибрали і можливість скоротити строк аудиту за рішенням керівника органу Держаудитслужби або його заступника з одночасним внесенням змін до плану заходів державного фінансового контролю. Таким чином, оновили п. 12 Порядку проведення Державною аудиторською службою, її міжрегіональними територіальними органами державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм, затвердженого постановою КМУ від 10.08.2004 р. № 1017.

Окрім того, до повноважень Держаудитслужби додали, зокрема, планування заходів державного фінансового контролю за високоризиковими операціями на підставі результатів аналізу інформації щодо використання державних ресурсів.

 

 

 

Джерело: Бухгалтер.UA

Редактор: Михайло Яремчук, контент-спеціаліст ГК Інтелектуальний сервіс

#M.E.Doc #M.E.Docкупити #Медоконовлення #программамедок #медоконлайн #medok #медок#купитьпрограммумедок #сотаонлайнмедок #сотамедок #кеп #придбатикеп #електроннийпідпис #ецп


Долучайтесь до нас в Instagramfacebook та Telegram на Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!

Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті