До 15 жовтня мають з'явитися проекти планових перевірок на 2021 рік

До 15 жовтня мають з'явитися проекти планових перевірок на 2021 рік 05-10-2020

Ключові слова: перевірки, державний нагляд, контроль, Інспекційний портал

До 15 жовтня 2020 року органи державного нагляду (контролю) мають визначити перелік суб’єктів господарювання, які підлягають плановим перевіркам у 2021 році, та забезпечити внесення відомостей про таких суб’єктів господарювання до Інспекційного порталу.

Державна регуляторна служба України, з метою здійснення інформаційного забезпечення діяльності органів державного нагляду (контролю), підготувала рекомендації, дотримання яких органами державного нагляду (контролю) має забезпечити ефективне проходження етапу планування заходів державного нагляду (контролю) на 2021 рік.


Читайте також: 

Які підприємства будуть у плані перевірок Держпраці у 2021 році?

Прискорена амортизація: ДПС про особливості її застосування

Мінекономіки скасувало Книгу відгуків і пропозицій

Які податки необхідно сплатити ФОПам у IV кварталі

Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram, а також звертайтесь з будь-якими питаннями до нашого Intelserv консультанта через Telegram або Messenger!


До 15 жовтня 2020 року органи державного нагляду (контролю) мають визначити перелік суб’єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду (контролю) у 2021 році, та забезпечити внесення відомостей про таких суб’єктів господарювання до Інспекційного порталу.

Внесення вказаних відомостей можливе тільки тими органами державного нагляду (контролю), посадові особи яких отримали доступ до Інспекційного порталу.

До 1 листопада 2020 року органи державного нагляду (контролю), за потреби, матимуть можливість внести зміни до сформованого проекту плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) щодо узгоджених між собою інших дат початку та строків здійснення комплексних планових заходів державного нагляду (контролю).

Детальніше про рекомендації ознайомтесь за посиланням.

Від редакції Дебет-Кредит: А що з планом перевірок ДПСУ на 2021 рік?

План-графік податкових перевірок на 2021 рік має бути оприлюднений до 25 грудня року, що передує року, в якому проводитимуться такі документальні планові перевірки. Тож наразі чекаємо. Оновлений план-графік перевірок ДПС на 2020 рік дивиться тут.

  • Плани перевірок Держпраці, ПФУ та ще 26 контролюючих органів на 2020 рік ось тут>>
  • План комплексних перевірок на 2020 рік - за посиланням>>

 

Джерело: Державна регуляторна служба України та Дебет-Кредит

Редактор: Альона Панченко, контент-спеціаліст ГК Інтелектуальний сервіс

#M.E.Doc #M.E.Docкупити #Медоконовлення #программамедок #медоконлайн #medok #медок#купитьпрограммумедок #сотаонлайнмедок #сотамедок #кеп  #придбатикеп #електроннийпідпис #ецп


Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!

Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті