На що звертає увагу ФСС у разі перевірок лікарняних листків?

На що звертає увагу ФСС у разі перевірок лікарняних листків? 09-10-2020

Ключові слова: листки непрацездатності, соціальне страхування, поширені порушення

За повідомленням ФСС Харківської області, Комісія із соціального страхування має право повернути листок непрацездатності на доопрацювання у заклади охорони здоров`я, якщо той був виданий з порушеннями діючих інструкцій.


Читати також:

Відкрити банківський рахунок можна з цифровим паспортом

Зарплата — працівникам: строки, періодичність, порядок розрахунку при звільненні

Про відсутність обмежень щодо кількості видів діяльності для платників єдиного податку

Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram, а також звертайтесь з будь-якими питаннями до нашого Intelserv консультанта через Telegram або Messenger!


В ході перевірок страхувальників спеціалістами Чугуївського відділення виявляються порушення чинного законодавства з питань експертизи тимчасової непрацездатності. Так, найбільш поширеними порушеннями при заповненні листків непрацездатності залишаються:

  • вказується скорочена назва підприємства та не заповнюється його адреса;
  • не підкреслюється слово «первинний» або «продовження»;
  • не підкреслюється причина непрацездатності;
  • не вказується режим (стаціонарний, амбулаторний тощо);
  • у разі помилок в тексті запис «Виправленому вірити» часто не завірений підписом лікуючого лікаря або відсутня печатка закладу охорони здоров`я «Для листків непрацездатності»;
  • немає підпису завідувача відділення якщо тимчасова непрацездатність триває понад 10 календарних днів при амбулаторному лікуванні.

Спеціалістами Чугуївського відділення постійно проводиться роз’яснювальна робота зі страховим активом стосовно практичного застосування Положення про комісію (уповноваженого) із соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, обов’язків комісії та її повноваженнях.


 

Джерело: Дебет-Кредит

Редактор: Михайло Яремчук, контент-спеціаліст ГК Інтелектуальний сервіс

#M.E.Doc #M.E.Docкупити #Медоконовлення #программамедок #медоконлайн #medok #медок#купитьпрограммумедок #сотаонлайнмедок #сотамедок #кеп  #придбатикеп #електроннийпідпис #ецп


Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!

Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті