Коли фізособам-«єдинникам» вперше подавати єдину звітність?

Коли фізособам-«єдинникам» вперше подавати єдину звітність? 16-01-2021

Ключові слова: нові форми, єдиний податок, єдиний внесок
 

В Головному управління ДПС в Івано-Франківській області повідомляють, що Міністерством фінансів України наказом від 09.12.2020 р. №752 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 19 червня 2015 року №578» викладено у нових редакціях форми:

  • податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця;
  • податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи.
           

Читати також:
Хто з ФОПів може не сплачувати ЄСВ з 2021 року?
Тепер обслуговування споживачів має бути лише українською мовою
Реєструйтесь до електронної черги для отримання КЕП
Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram, а також звертайтесь з будь-якими питаннями до нашого Intelserv консультанта через Telegram або Messenger!


Нові форми затверджено у зв’язку з введенням з 2021 року єдиної звітності з єдиного податку та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Змін у самій декларації практично немає, крім того, що запроваджено окремий Додаток 1 «Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» для підприємців-платників єдиного податку 1-3 груп та Додаток 2 для підприємців-платників єдиного податку 4 групи.

Наказом №752 встановлено, що вищезазначена звітність вперше подається за податкові звітні періоди 2021 року. Зокрема, оновлену звітність платники єдиного податку 3 групи вперше подають за І квартал 2021 року1-2 груп за 2021 рік у 2022 році.

Наказ №752 опубліковано у бюлетені «Офіційний вісник України» від 28.12.2020 і він набрав чинності з 01.01.2021.

 

Джерело: Дебет-Кредит

#M.E.Doc #M.E.Docкупити #Медоконовлення #программамедок #медоконлайн #medok #медок #купитьпрограммумедок #сотаонлайнмедок #сотамедок #кеп  #придбатикеп #електроннийпідпис #ецп


Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!

Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті