Кейс із солодощами: ПРРО «Cashalot» для ФОП Товщик Інни Георгіївни

Кейс із солодощами: ПРРО «Cashalot» для ФОП Товщик Інни Георгіївни

Програмний РРО оптимізує роботу підприємства та успішно реалізує фіскалізацію розрахунків у сферах надання послуг і торгівлі. І зараз ми розглянемо приклад використання програмного РРО «Cashalot» підприємством у сфері торгівлі.
 

Завдання

ФОП Товщик Інна Георгіївна займається виготовленням та реалізацією натуральних солодощів та медових десертів в асортименті.

Залишаємо посилання на сайт підприємця тут.

Наприкінці 2020 року постало питання щодо використання РРО з січня 2021 року. В першу чергу проблема полягала у тому, щоб визначитися, що краще використовувати: класичний РРО чи все ж таки програмний РРО (ПРРО)?

Вивчивши всі плюси та мінуси, ми зупинилися на ПРРО. Методом проб програмних РРО одразу зіштовхнулися з потребою в підтримці та супроводженні.

Тому конкретними вимогами до ПРРО стали повна функціональність програми та супроводження в її використанні. При цьому, фіскалізація розрахункових операцій в торгівлі повинна бути оперативною.
 

Рішення

З огляду на вимоги, клієнту було надано програмний РРО «Cashalot» у безкоштовному тестовому режимі. А після вдалого тестування — одразу запустили робочу касу.
 

Результат

Програмний РРО встановили, налаштували. Створили довідник номенклатур. І тепер реалізація смачних медових десертів підтверджується фіскальними чеками.

 

Відгук клієнта

«Ознайомившись з ПРРО «Cashalot», одразу зрозуміли, що за допомогою цього сервісу ми заощадити значні кошти, дорогоцінний час та зусилля. Консультанти одразу розвіяли всі побоювання і надали увесь кваліфікований супровід: завантаження, встановлення, налаштування усіх процесів, проведення перших чеків і закриття зміни. Тому придбанням і використання ПРРО «Cashalot» ми абсолютно задоволенні і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Побажання Вашій команді: лише вдосконалюватися і не зупинятися на досягнутому, завжди "йти в ногу з часом"!»

 

Автор: Малюк Віктор, спеціаліст з цифрових продажів та сервісу групи компаній Інтелектуальний сервіс

#M.E.Doc #M.E.Docкупити #Медоконовлення #программамедок #медоконлайн #medok #медок #купитьпрограммумедок #сотаонлайнмедок #сотамедок #кеп #придбатикеп #електроннийпідпис #ецп


Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram, а також звертайтесь з будь-якими питаннями до нашого Intelserv консультанта через Telegram або Messenger!

 

Читайте також: