Депутати пропонують звільнити ФОПів від сплати ЄСВ за червень

Депутати пропонують звільнити ФОПів від сплати ЄСВ за червень

Зменшення ділової активності, викликане поширенням короновірусної хвороби, зумовлює особливу необхідність від держави вжиття заходів підтримки платників податків.


Читайте також:

Для бюджетних платежів буде діяти режим 23/7

Подовження карантину: податкові і не тільки наслідки

ФОП не сплачував ЄСВ за березень-травень. Як заповнити форму № Д5?

Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram або ж:


Такі заходи вже частково вживалися. Зокрема, було прийнято низку Законів для підтримки бізнесу. Втім, у зв'язку із продовженням дії карантину та відсутності нормативно-правових актів, які вказують про скасування карантину, виникає необхідність у продовженні строків дії окремих пільг. При цьому, продовження строків на певну, заздалегідь визначену кількість днів, у вище вказаних Законах України – відсутні.

Тому, оскільки не можливо визначити чітку дату завершення поширення коронавірусної хвороби, вносяться відповідні пропозиції, щодо продовження дії пільгового періоду по сплаті податків.

В свою чергу, скасування «пільгових» норм, котрі прийняті для допомоги бізнесу та зменшення негативних наслідків, може бути прийнятним лише після скасування обмежувальних карантинних заходів впроваджених Кабінетом Міністрів України.

Тому, вбачається за необхідне, продовжити строки дії пільг.

У зв'язку з цим депутатами від партії "Слуга народу" зареєстровано проект закону № 3824 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Зазначеним законопроектом пропонується продовжити звільнення підприємців від сплати ЄСВ на період до 30 червня 2020 року.

Зверніть увагу! Строк сплати ФОПами ЄСВ за ІІ квартал 2020 року спливає 20 липня. Якщо законопроект № 3824 не буде прийнятий Верховною Радою в найближчі дні, підприємцям слід сплатити ЄСВ за червень не пізніше 20 липня. 

 

Джерело: Бухгалтер 911

Редактор: Михайло Яремчук, контент-спеціаліст ГК Інтелектуальний сервіс


Долучайтесь до нас в Instagramfacebook та Telegram на Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh

Читайте також: