Реєстрація ПРРО: рекомендації ОВП

Реєстрація ПРРО: рекомендації ОВП 02-09-2020

Офіс великих платників податків ДПС звертає увагу, що застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій регулюється Порядком реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 р. № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547»

Для реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій складається заява про реєстрацію програмних РРО за формою № 1-ПРРО (ідентифікатор форми F(J)1316602). Реєстраційна заява в електронній формі з дотриманням вимог законів у сфері електронного документообігу та використання електронних документів подається до фіскального сервера засобами Електронного кабінету або засобами телекомунікацій. 

Звертаємо увагу: у програмі M.E.Doc форма Заяви доступна у розділі РРО - Реєстр документів РРО - Створити - ПРРО – програмні РРО.

Після заповнення заяви, її необхідно підписати та відправити до контролюючого органу.

 

Купити кваліфікований електронний підпис (КЕП)

 

Фіскальним сервером здійснюється автоматизована обробка реєстраційної заяви, за результатами якої ПРРО реєструється або формується відмова в реєстрації. 

У разі відсутності підстав для відмови у реєстрації програмному РРО  присвоюється фіскальний номер ПРРО із внесенням даних до Реєстру ПРРО, про що  суб’єкту господарювання направляється інформація у другій квитанції із зазначенням присвоєного фіскального номера ПРРО. 


Читати також:

Що робити у разі крадіжки гаджету з програмним РРО – пояснення ДПС

Не подали форму № 20-ОПП – можете стати ризиковим платником ПДВ

Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram, а також звертайтесь
з будь-якими питаннями до Intelserv консультанта через Telegram або Messenger!


За наявності підстав для відмови в реєстрації фіскальний сервер формує повідомлення про відмову в реєстрації ПРРО із зазначенням підстав. 

Суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний РРО, повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку платник податку має повідомити контролюючий орган шляхом подання повідомлення за формою 20-ОПП. 

Дізнатись більше про реєстратори розрахункових операцій:

 

CASHÄLOT

 

СОТА КАСА

 

За матеріалом: Вісник. Офіційно про податки

Теги: реєстрація, програмні РРО, ПРРО, програмний РРО, купити електронний підпис, купити M.E.Doc (Медок)

 

 Слідкуйте за новинами нашого сайту, а якщо залишились питання - напишіть нам у чат-боти Telegram або Messenger Facebook.

Редактор: Ковальова Альона, контент-спеціаліст ГК Інтелектуальний сервіс


Долучайтесь до нас в Instagramfacebook та Telegram на Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!

Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті