Комітет ВРУ підтримує звільнення від сплати ЄСВ "за себе" деяких ФОПів

Комітет ВРУ підтримує звільнення від сплати ЄСВ "за себе" деяких ФОПів

Ключові слова:  ЄСВ, Єдиний соціальний внесок, ФОП​​​​​​​, Підприємці

16 вересня відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у режимі відеоконференції. 

Нагадаємо, що відповідно до законодавства, кожен законопроект після його реєстрації направляється в один з парламентських комітетів, який відповідно до предмету відання визначається головним з підготовки і попереднього розгляду проекту акта. За підсумками розгляду, головний комітет має ухвалити висновок щодо доцільності включення законопроекту до порядку денного сесії Верховної Ради. 

Отже, на останньому засіданні Комітет прийняв рішення рекомендувати парламенту прийняти за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо забезпечення соціальних прав окремих категорій осіб (реєст. № 3978).


Читати також:

Мінекономіки визначило порядок надання додаткового виду допомоги по частковому безробіттю

Визначення дати складання ПН за електронного документообігу

ПДФО 17% та нові ліміти для «єдинників» 2 і 3 груп: чергова законодавча ініціатива

Документи, які треба зберігати на місці торгівлі власнику РРО

Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram, а також звертайтесь з будь-якими питаннями до нашого Intelserv консультанта через Telegram або Messenger!


Законопроект пропонує доповнити перелік випадків, коли фізичні особи-підприємці та члени фермерських господарств звільняються від сплати за себе єдиного соціального внеску.

Такою особою визначається громадянин, який:

  • перебуває у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами; 
  • перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку; 
  • перебуває у відпустці у зв’язку з усиновленням дитини;
  • виховує дитину з інвалідністю будь-якої групи інвалідності та відповідно до закону отримує державну соціальну допомогу до досягнення такою дитиною вісімнадцяти років.

 

За матеріалами Комітет ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів та Бухгалтер911

Редактор: Ковальова Альона, контент-спеціаліст ГК Інтелектуальний сервіс

#M.E.Doc #M.E.Docкупити #Медоконовлення #программамедок #медоконлайн #medok #медок#купитьпрограммумедок #сотаонлайнмедок #сотамедок #кеп  #придбатикеп #електроннийпідпис #ецп

 

Читайте також: