"Дія" запустить нові послуги для бізнесу

09-10-2020

Ключові слова: електронні послуги, цілодобовий режим, проєкт постанови КМУ

Мінекономіки пропонує запровадити експеримент протягом двох років щодо надання для суб’єктів господарювання в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг "Портал Дія" адміністративних та інших послуг, необхідних для започаткування та ведення бізнесу.

Такий підхід сприятиме створенню зручних умов для отримання послуг бізнесом, оскільки виключається необхідність візитів до адміністративних органів та передбачається можливість подання заяв в цілодобовому режимі та з будь-якого місця.


Читати також:

Відкрити банківський рахунок можна з цифровим паспортом

Зарплата — працівникам: строки, періодичність, порядок розрахунку при звільненні

На що звертає увагу ФСС у разі перевірок лікарняних листків?

Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram, а також звертайтесь з будь-якими питаннями до нашого Intelserv консультанта через Telegram або Messenger!


З цією метою розроблено проєкт постанови КМУ "Про реалізацію експериментального проєкту щодо надання в електронній формі адміністративних та інших послуг із провадження підприємницької діяльності через Єдиний державний веб-портал електронних послуг "Портал Дія".

Надання послуг передбачає можливість вибору суб'єктом господарювання необхідних послуг, які визначаються цією постановою, шляхом заповнення на Порталі Дія заяви про надання послуги, із зазначенням в такій заяві відомостей, необхідних для надання послуги. Або подання заявником заяви разом із документами, що додаються до неї.

Запровадження послуг в електронній формі передбачає проведення суб’єктами надання послуг реінжинірингу порядків надання послуг, який полягає в оптимізації процедури надання послуг, зокрема, в перегляді переліку документів, необхідних для надання послуг, в частині його скорочення шляхом скасування необхідності подання документів, відомості про які містяться у відповідних реєстрах та електронних інформаційних базах, перегляду процесів взаємодії між органами влади, налагодження електронної взаємодії державних реєстрів тощо.

Перелік послуг, які пропонується надавати в межах реалізації експериментального проєкту щодо надання в електронній формі через Портал Дія:

 1. Державна реєстрація фізичної особи – підприємця;
 2. Державна реєстрація юридичної особи;
 3. Видача ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти;
 4. Реєстрація  платником єдиного податку;
 5. Реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку;
 6. Державна реєстрація платником податку на додану вартість;
 7. Видача ліцензії на виробництво тютюнових виробів;
 8. Видача ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями;
 9. Видача ліцензії на виробництво алкогольних напоїв;
 10. Видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами;
 11. Видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями;
 12. Видача ліцензії на право оптової торгівлі тютюновими виробами;
 13. Видача довідки про внесення місця зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів до Єдиного державного реєстру місць зберігання;
 14. Реєстрація реєстратора розрахункових операцій;
 15. Повідомлення про прийняття працівника (працівників) на роботу;
 16. Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки;
 17. Подання інформації про попит на робочу силу (вакансії);
 18. Державна реєстрація потужностей операторів ринку харчових продуктів;
 19. Погодження режиму навчання та виховання, навчально-трудового навантаження у закладі дошкільної освіти дітей і підлітків;
 20. Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства  з питань охорони праці; 
 21. Видача дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

 

 

Джерело: Бухгалтер 911

Редактор: Михайло Яремчук, контент-спеціаліст ГК Інтелектуальний сервіс

#M.E.Doc #M.E.Docкупити #Медоконовлення #программамедок #медоконлайн #medok #медок#купитьпрограммумедок #сотаонлайнмедок #сотамедок #кеп  #придбатикеп #електроннийпідпис #ецп


Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!

Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті