Почни обмінюватись електронними документами лише за 26 грн у місяць!

Роз’яснення щодо внесення змін до трудової книжки

Роз’яснення щодо внесення змін до трудової книжки 01-07-2020

Відповідно до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої спільним наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.1993 р. № 58 (в редакції Наказу Мінпраці та соцполітики від 08.06.2001 р. № 259/34/5), при внесенні відомостей про роботу у графі 3 розділу "Відомості про роботу" як заголовок пишеться повне найменування підприємства.


Читайте також:

Нові правила оренди землі: що зміниться з 15 липня 2020 року?

Списання боргу з ЄСВ «Сплячим» ФОП. Подання документів до 31 серпня

З 1 липня змінюється розмір прожиткового мінімуму

Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram або ж:


 

Під цим заголовком у графі 1 ставиться порядковий номер запису, що вноситься, у графі 2 зазначається дата прийняття на роботу.

У графі 3 пишеться: "Прийнятий або призначений до такого - то цеху, відділу, підрозділу, на дільницю, виробництво" із зазначенням його конкретного найменування, а також роботи, професії або посади і присвоєного розряду.

Записи про найменування роботи, професії або посади на яку прийнятий працівник, виконуються відповідно до найменування професій і посад, зазначених у «Класифікаторі професій».

 

Наприклад, відповідно до Покажчика професійних назв робіт за кодами професій Класифікатора професій ДК 003:2010, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 28.07.2010 р. № 327 (далі – Класифікатор професій), до професії викладач (код 23) належать такі професійні назви робіт (посад):

– викладач закладу вищої освіти (код 2320);

– викладач професійного навчально-виховного закладу (код 2320);

– викладач професійно-технічного навчального закладу (код 2320);

– вчитель закладу загальної середньої освіти (код 2320);

– вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти (код 2331);

– вихователь дошкільного навчального закладу (код 2332).

 

Таким чином, при внесенні до трудової книжки найменування роботи, професії (посади), назва предмету не зазначається. Переведення працівника на іншу постійну роботу на тому ж підприємстві оформлюється в такому ж порядку, як і прийняття на роботу.

Якщо за час роботи працівника назва підприємства змінюється, то про це окремим порядком у графі 3 трудової книжки робиться запис: "Підприємство таке-то з такого-то числа перейменоване на таке-то", а у графі 4 проставляється підстава перейменування – наказ (розпорядження), його дата і номер

 

Джерело: Бухгалтер

Редактор: Михайло Яремчук, контент-спеціаліст ГК Інтелектуальний сервіс


Долучайтесь до нас в Instagramfacebook та Telegram на Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh

Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті