Оцініть переваги онлайн-звітності та електронного документообміну від 26 грн на місяць!

ВРУ підтримала продовження заборони на 1С та російські соцмережі

ВРУ підтримала продовження заборони на 1С та російські соцмережі 14-05-2020

13 травня ВРУ прийняла постанову про схвалення пропозицій щодо продовження строку застосування персональних спецекономічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

13 травня 2020 року Верховною Радою прийнято Постанову №3319 «Про схвалення пропозицій щодо продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Постанову прийнято у зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини її суверенної території, численних людських жертв, реальних та потенційних загроз національним інтересам, безпеці і суверенітету, відповідно до положень ч. 1 ст. 5 та ст. 4 Закону України «Про санкції».


Читати також:

Допомога по частковому безробіттю. Рада прийняла важливі зміни

Важливі зміни та події у травні

Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram або ж:


Верховна Рада України постановила:

  1. Схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозицію щодо продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), відповідно до Рішення Ради національної безпеки і оборони від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» (з наступними змінами), що було введено в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017.
     
  2. Рекомендувати Раді національної безпеки і оборони України прийняти рішення про продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), відповідно до Рішення Ради національної безпеки і оборони від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» (з наступними змінами), що було введено в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017.

 

Джерело Верховна Рада України та «Дебет-Кредит»

Редактор: Ковальова Альона, контент-спеціаліст ГК Інтелектуальний сервіс


Долучайтесь до нас в Instagramfacebook та Telegram на Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh

Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті