Списання боргу з ЄСВ «Сплячим» ФОП. Подання документів до 31 серпня

Списання боргу з ЄСВ «Сплячим» ФОП. Подання документів до 31 серпня 30-06-2020

ГУ ДПС у Чернівецькій області  повідомило про порядок списання боргу з ЄСВ та надали зразок заяви до податкового органу про списання боргу із ЄСВ.

У «сплячих» ФОП ще є можливість скористатися шансом і списати борг з ЄСВ, який утворився за 2017-2020 рр. Для цього треба подати відповідні документи до 31 серпня 2020 р.

 


Читайте також:

В Україні можуть збільшити максимальну суму переказу з 5 до 25 тисяч гривень

Питання виплати компенсації за невикористану щорічну відпустку

Нові терміни для обов’язкового використання РРО фізичними особами-підприємцями платниками ЄП

Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram або ж:


 

Аби списати борг недіючому ФОП обов'язково до 31 серпня 2020 року (90 днів від дати набрання чинності Законом № 592) необхідно подати:

– підприємцям, які обрали загальну систему оподаткування – держреєстратору за місцем знаходження реєстраційної справи заяву про держреєстрацію припинення підприємницької діяльності;

– особам, які провадять незалежну професійну діяльність — до податкового органу за основним місцем обліку заяву про зняття з обліку як платника ЄСВ.

Також, обов`язково слід написати до податкової інспекції за основним місцем обліку заяву про списання боргу, подати звітність з ЄСВ та податкові декларації про майновий стан та доходи за 2017 -2020 роки, якщо вони не були подані раніше.

Отримавши відповідні відомості, податковий орган впродовж 15 робочих днів проведе камеральну перевірку, за результатами якої прийме рішення про списання суми боргу або про відмову.

Рішення про відмову від списання суми боргу може бути прийнято, якщо платник податків у 2017-2020 роках отримав дохід або суми боргу були в повному обсязі самостійно сплачені платником або стягнуті.

 

Джерело: Бухгалтер 911

Редактор: Михайло Яремчук, контент-спеціаліст ГК Інтелектуальний сервіс


Долучайтесь до нас в Instagramfacebook та Telegram на Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!

Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті