Як не втратити бізнес при карантині? Топ-6 книг про те, як вести бізнес в особливий період.

Як не втратити бізнес при карантині?
Топ-6 книг про те, як вести бізнес в особливий період.

В цей особливий для нас з вами час вкрай важливо зберегти на плаву своє підприємство. І це потребує неабияких зусиль, адже дивлячись на ситуацію в інших країнах, вони перенесли більш важкі випробування, але бізнес при цьому не зупиняли!

 

Ми дуже цим стурбовані і також стараємось приймати вагомі рішення і перебудовувати свою роботу. І задля цього, ми підготували список неабияк корисних книг для ведення бізнесу в цих особливих умовах.
 

1. "Розуміти ризики. Як вибирати правильний курс" - Грег Гігеренцер.
 

Книга - ефективний засіб проти інформаційного перевантаження і методичка, як приймати розумні і впевнені рішення, коли попереду повна невизначеність.

 

Якщо вже читали Даніела Канемана "Думай повільно, вирішуй швидко", то ця книга все одно буде цікава. Вона відображає інший похід - "швидкого та економного прийняття рішень".
 

2. "Спринт: Як розробити і протестувати новий продукт усього за п'ять днів" - Джон Зерацкі, Брейден Ковітц, Джейк Кнапп
 

Ця книга про те, як швидко щось створювати під час кризи за допомогою методики “Спрінт”. Вона показує, як використовувати дизайн-мислення на практиці в бізнесі. І може бути корисна не тільки в період кризи, але й у стабільні часи.
 

3. "Стратегія блакитного океану" - В. Чан Кім, Рене Моборн
 

У розумінні авторів, “Голубий океан” - це нові ринки, на котрих ще немає конкурентів. 

 

Ринки, де у компанії, яка зайде на них першої, виняткові шанси. Коли ніякі зміни в компанії вже не допомагають, можна спробувати вийти на такий ринок без конкурентів. 

 

Цікаво, що описані в книзі ідеї підходять не тільки для бізнесу, а й для некомерційних організацій, державного сектора і навіть мистецтва.
 

4. "Боятися, але робити" - Брендон Уебб і Джон Девід Манн
 

Автор цієї книги - колишній спецназівець і успішний підприємець, він добре знайомий з острахом. Чого б ви не боялися - вчитися плавати, починати нову справу або приймати важке рішення - нехай страх буде вашим союзником, а не ворогом. Керуючи страхом, ви фактично керуєте своїм життям.
 

5. “Думай повільно, вирішуй швидко” - Даніель Канеман
 

Ця книга про те, як приймати рішення в умовах невизначеності. Даніель Канеман встиг пережити німецьку окупацію, попрацювати над тестами для ізраїльських військових, читати курси в Гарварді, а в 2002 році - отримати Нобелівку з економіки. Тому ця книга може дуже допомогти у вирішенні питань бізнесу в нових умовах.    6.  “Побудова бізнес-моделей. Настільна книга стратега і інноватора” - Олександр Остервальдер, Ів Піньє.
 

За моделями, розробленими Олександром Остервальдером, працюють в Google, IBM, Telenor, Deloitte, 3M і багатьох інших світових компаніях. 

 

Тут описані зрозумілі способи візуального представлення основних речей, які характеризують бізнес-модель (спосіб отримання прибутку) компанії. Тому ця книга стане вірним радником у побудові власної бізнес-моделі в умовах карантину.

 

Ось, загалом, книги, які можуть вам значно допомогти зберегти та перебудувати бізнес в нових умовах. Сподіваємось, дана стаття буде корисною для Вас. Бережіть себе та своє здоров`я!


Автор: Майорова Ніна, сертифікований спеціаліст ГК "Інтелектуальний сервіс"

Долучайтесь до нас в Instagramfacebook та Telegram на Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh

Читайте також: