1 квіт. 2020 р.
Як не втратити бізнес при карантині? Топ-6 книг про те, як вести бізнес в особливий період.
.png)
Лайфхаки
5 хв.
1761
Оновлено 01.11.2024 р.
В цей особливий для нас з вами час вкрай важливо зберегти на плаву своє підприємство. І це потребує неабияких зусиль, адже дивлячись на ситуацію в інших країнах, вони перенесли більш важкі випробування, але бізнес при цьому не зупиняли!
Ми дуже цим стурбовані і також стараємось приймати вагомі рішення і перебудовувати свою роботу. І задля цього, ми підготували список неабияк корисних книг для ведення бізнесу в цих особливих умовах.
1. "Розуміти ризики. Як вибирати правильний курс" - Грег Гігеренцер.
Книга - ефективний засіб проти інформаційного перевантаження і методичка, як приймати розумні і впевнені рішення, коли попереду повна невизначеність.
Якщо вже читали Даніела Канемана "Думай повільно, вирішуй швидко", то ця книга все одно буде цікава. Вона відображає інший похід - "швидкого та економного прийняття рішень".
2. "Спринт: Як розробити і протестувати новий продукт усього за п'ять днів" - Джон Зерацкі, Брейден Ковітц, Джейк Кнапп
Ця книга про те, як швидко щось створювати під час кризи за допомогою методики “Спрінт”. Вона показує, як використовувати дизайн-мислення на практиці в бізнесі. І може бути корисна не тільки в період кризи, але й у стабільні часи.
3. "Стратегія блакитного океану" - В. Чан Кім, Рене Моборн
У розумінні авторів, “Голубий океан” - це нові ринки, на котрих ще немає конкурентів.
Ринки, де у компанії, яка зайде на них першої, виняткові шанси. Коли ніякі зміни в компанії вже не допомагають, можна спробувати вийти на такий ринок без конкурентів.
Цікаво, що описані в книзі ідеї підходять не тільки для бізнесу, а й для некомерційних організацій, державного сектора і навіть мистецтва.
4. "Боятися, але робити" - Брендон Уебб і Джон Девід Манн
Автор цієї книги - колишній спецназівець і успішний підприємець, він добре знайомий з острахом. Чого б ви не боялися - вчитися плавати, починати нову справу або приймати важке рішення - нехай страх буде вашим союзником, а не ворогом. Керуючи страхом, ви фактично керуєте своїм життям.
5. “Думай повільно, вирішуй швидко” - Даніель Канеман
Ця книга про те, як приймати рішення в умовах невизначеності. Даніель Канеман встиг пережити німецьку окупацію, попрацювати над тестами для ізраїльських військових, читати курси в Гарварді, а в 2002 році - отримати Нобелівку з економіки. Тому ця книга може дуже допомогти у вирішенні питань бізнесу в нових умовах.
6. “Побудова бізнес-моделей. Настільна книга стратега і інноватора” - Олександр Остервальдер, Ів Піньє.
За моделями, розробленими Олександром Остервальдером, працюють в Google, IBM, Telenor, Deloitte, 3M і багатьох інших світових компаніях.
Тут описані зрозумілі способи візуального представлення основних речей, які характеризують бізнес-модель (спосіб отримання прибутку) компанії. Тому ця книга стане вірним радником у побудові власної бізнес-моделі в умовах карантину.
Ось, загалом, книги, які можуть вам значно допомогти зберегти та перебудувати бізнес в нових умовах. Сподіваємось, дана стаття буде корисною для Вас. Бережіть себе та своє здоров`я!
Авторка: Майорова Ніна, сертифікована спеціалістка ГК "Інтелектуальний сервіс"
Виникли питання? Залиште заявку для нашого фахівця
Читайте також:
- 23 днів тому...
Телефонувати не обов’язково! Всі рішення у ваших руках
Наші клієнти найчастіше звертаються до нас телефоном. Ми маємо багатоканальну телефонію, де кожен вхідний дзвінок обробляється: навіть якщо оператор не встиг відповісти, інформація фіксується, і ми обов’язково передзвонюємо. Проте не всі питання потребують дзвінка! Ми розробили зручні інструменти самообслуговування, що допоможуть - 2 місяці тому...
Чому важливо залишати відгуки на продукти та сервіси ГК "Інтелектуальний сервіс"
У сучасному бізнес-середовищі якість товарів і послуг відіграє ключову роль у виборі споживачів. Клієнти все частіше звертають увагу на досвід інших користувачів, перш ніж зробити покупку або скористатися послугами. Відгуки – це - 3 місяці тому...
Автоматизація зарплати: як обрати програму?
На початку нового року бухгалтери часто замислюються про оптимізацію своєї роботи. Особливо це стосується бухгалтерів по заробітній платі. Якщо ви шукаєте зручне рішення для автоматизації нарахування заробітної плати, ми допоможемо зробити вибір між - 5 років тому...
Досі працюєте з паперами? Тоді ми йдемо до вас!
Розвиток нових технологій набирає обертів у всіх сферах життя сучаної людини. Блага цивілізації дозволяють нам онлайн заробляти гроші, купувати гарні і, часом, не зовсім потрібні речі, вести блоги, створювати класну - 4 років тому...
Нові можливості "СОТА Каса"
Розробники реалізували нови корисні можливості функціоналу у РРО "СОТА Каса" - 5 років тому...
9 років разом з "Інтелектуальним сервісом". Історія нашого співробітника
- 4 років тому...
Як святкує Новий Рік Інтелектуальний сервіс?
Новий рік вже настільки поруч, що починаєш рахувати дні до 2021. А цього разу чекають з ще більшим нетерпінням, адже не мало труднощів та подій (в більшості своїй не надто позитивних) приніс нам 2020 рік. Де шукати новорічний настрій? Хоч фактично робочий тиждень ще триває, та настрій свята потрохи підступає. - 5 років тому...
Як не втратити бізнес при карантині? Топ-6 книг про те, як вести бізнес в особливий період.
В цей особливий для нас з вами час вкрай важливо зберегти на плаву своє підприємство. І це потребує неабияких зусиль, адже дивлячись на ситуацію в інших країнах, вони перенесли більш важкі випробування, але бізнес при цьому не зупиняли! - 4 років тому...
"Чому програмний РРО став "рятівним кругом" для мене?" Щоденник Бухгалтера
Тут не буде інструкцій і правил, посилань на закони і розумних термінів, половини яких ніхто не розуміє. Швидше я хочу поділитися своєю думкою про цей стрімкий попит на РРО, а саме Програмний РРО. - 4 років тому...
Історія цифровізації: як ми перейшли в онлайн
Шлях цифровізації групи компаній Інтелектуальний сервіс довжиною у 8 років