Що таке ЄДК та навіщо він потрібен?

Що таке ЄДК та навіщо він потрібен?

Ключові слова: M.E.Doc, Єдиний довідник контрагентів, реєстрація податкових накладних, помилки при заповненні реквізитів контрагентів

У зв’язку з реєстрацією всіх податкових накладних, в Єдиному реєстрі податкових накладних, часто виникають помилки при заповненні реквізитів контрагентів.

В такій ситуації єдиним правильним рішенням стало створення єдиного довідника, з яким можна звіритися перед відправкою документів на реєстрацію до ЄРПН або своєму контрагенту. 


Вам також може бути цікаво:

Переваги роботи з КЕП від ЦСК “Україна” на порталі "Дія"

Налаштування розрахунку "Аванс" у модулі M.E.Doc.Зарплата

Як Хмарні рішення можуть допомогти вашому бізнесу, якщо Ви користуєтесь "M.E.Doc"?

Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram, а також звертайтесь з будь-якими питаннями до насшого Intelserv консультанта через Telegram або Messenger!


Через програму «M.E.Doc» був проведений попереднє опитування користувачів, щодо їх актуальних даних для заповнення первинних документів (назва, адреса, телефон, ІПН) з метою формування цього довідника.

Замовляйте M.E.Doc тут

Думаю, всі вже здогадались, що в даній статті мова піде про «Єдиний довідник контрагентів» (ЄДК).

Значна перевага роботи з цим довідником в його актуальності, адже при будь-якій зміні даних організації в «Картці підприємства», програма  запропонує Вам відправити уточнені дані в «ЄДК», який оновлюється і доповнюється в режимі онлайн.

Якщо Ви ще не відправляли свої дані в «ЄДК», то обов’язково зробіть це. Якщо вже робили це раніше, рекомендуємо переконатися, що Ви відправили вірні дані. 

Для цього Вам треба лише натиснути в головному меню «Сервіс» - «Оновити дані в Єдиному довіднику контрагентів». (Мал. 1)

Мал. 1

У вікні, що з’явилося перевірте дані підприємства. Якщо є зміни, внесіть їх та зазначте з якої дати вони актуальні. 

Звертаємо Вашу увагу на те, що телефон повинен бути зазначений у форматі 0542779310 без пробілів або тире 10 цифр. (Мал. 2)

Мал. 2

Далі натискаєте на кнопку «Погоджуюсь», підписуєте своїми КЕП та відправляєте інформацію.

Звірити дані по контрагенту з «ЄДК» можна в довіднику контрагентів, а саме в головному меню оберіть «Довідники» - «Контрагенти». (Мал. 3)

Мал. 3 

На панелі інструментів натисніть «Оновити дані по контрагенту». (Мал. 4)

Мал. 4 

У вікні, що з’явилося виберіть одну із команд та натисніть «ОК».(Мал. 5)

Мал. 5

Також оновити дані можна безпосередньо в самій картці контрагента (Мал.6), в «Реєстрі первинних документів» з відкритого документа при перевірці.

Мал.6

Хочемо зазначити, що звірка не є обов’язковою і при розбіжності даних «M.E.Doc» пропонує вибір, залишити наявні дані або замінити даними з «ЄДК».

При оновленні даних Вашого контрагента першим кроком є звірення з «Єдиним довідником контрагентів». Далі, якщо інформація відсутня в «ЄДК», програма «M.E.Doc» звірить «ІПН» та «№ Свідоцтва платника ПДВ» контрагента з базою платників ДПС та оновить їх у разі розбіжностей.

Якщо контрагент відсутній і у базі платників ДПС, тоді дані звіряються з внесеними у сертифікаті такого контрагента.

Ось так, швидко та легко, можна вирішити питання оновлення даних по Вашим контрагентам в програмі «M.E.Doc».

 

ПРИДБАТИ M.E.DOC

 

 

Автор: Яна Ярошина – сертифікований спеціаліст ГК "Інтелектуальний сервіс"

#M.E.Doc #M.E.Docкупити #Медоконовлення #программамедок #медоконлайн #medok #медок#купитьпрограммумедок #сотаонлайнмедок #сотамедок #кеп #придбатикеп #електроннийпідпис #ецп


Долучайтесь до нас в Instagramfacebook та Telegram на Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh


Залишайте свої коментарі!

Читайте також: