12 трав. 2020 р.
Прийом працівника на роботу: алгоритм дій в «ISpro»

ISpro
5 хв.
1283
Система «ISpro» є повноцінним програмним комплексом, що призначений для забезпечення управління підприємством. Він складається з підсистем, які забезпечують автоматизацію основних бізнес-процесів.
Однією з основних функцій є ведення особових рахунків працівників, розрахунок різних видів нарахувань і утримань із заробітної плати та відрахувань до фондів. Тобто, інакше кажучи, прийняття співробітника на роботу та ведення нарахувань, утримань та відрахувань із його заробітної плати.
У системі «ISpro», щоб здійснити прийняття нового співробітника на роботу необхідно перейти до модулю «Управління персоналом» - підсистема «Облік праці й заробітної плати», де потрібно розкрити групу модулів «Картотека» та запустити «Особові рахунки працівників». (Мал. 1)
Мал. 1
Читати також:
Свята та перенесення в ISpro. налаштовуємо Календар своєчасно
Тарифікація як важливий компонент обліку на прикладі відділу освіти Борівської РДА
Створення форми №1ДФ в програмі «ISpro»
Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram або ж:
Для того, щоб відкрити вікно особового рахунку і ввести необхідну інформацію по працівнику, потрібно виконати одну з наступних команд:
1) «Реєстр» — «Створити»;
2) натиснути клавішу «Insert». (Мал. 2)
Мал. 2
Вікно особового рахунку складається з трьох сторінок, на яких відображена інформація про співробітника, що потрібна для розрахунку заробітної плати та ведення документації.
Особовий рахунок працівника складається з обов’язкових полів, що потребують заповнення та без яких картка співробітника буде неактивною. До таких відносяться — ПІБ, структурний підрозділ, посада, обліковий склад, графік роботи, система оплати, дата прийому на роботу тощо.
Стосовно першої сторінки - користувачу необхідно ввести наступну інформацію: прізвище, ім'я та по-батькові; підрозділ; посада; обліковий склад; графік роботи на підприємстві; система оплати; оклад/тариф; кількість ставок; дата прийняття на роботу.
На другій сторінці особового рахунку необхідно обов’язково заповнити наступні поля: номер платника податків; вид страхового збору в ПФ (на загальних підставах, особам, яким встановлена інвалідність); рахунок бухгалтерського обліку видатків.
На третій сторінці необхідно заповнити дату народження та стать. Для того щоб зберегти інформацію, що була внесена, необхідно виконати наступну операцію: «Реєстр» — «Зберегти», або просто закрити особовий рахунок працівника і програма збереже внесені зміни автоматично.
При збереженні необхідно внести № та дату наказу про прийом працівника. Він буде необхідною умовою для автоматичного заповнення таблиці 5 звіту ЄСВ за поточний місяць. (Мал. 3)
Мал. 3
Після збереження будуть доступні вкладки: призначення та переміщення; відпустки; стаж; розрахункові листи.
Розглянемо ще один варіант прийняття на роботу співробітника, який виконує роботи, згідно з договором ЦПХ.
По-перше, в підсистемі «Облік праці й заробітної плати» повинні бути здійсненні попередні налаштування:
1. Створена відповідна система оплати; (Мал. 4)
Мал. 4
2. Створений відповідний пункт в списку облікового складу; (Мал. 5)
Мал. 5
3. Ввімкнути розділ «Угода ЦПХ» в налаштуваннях розділів особового рахунку працівника. (Мал. 6)
Мал. 6
Наступним кроком є перехід до модулю «Управління персоналом» у підсистему «Облік праці й заробітної плати», розкриваємо групу модулів «Картотека» та запускаємо «Особові рахунки працівників».
На першій сторінці необхідно ввести інформацію в такі пункти:
- прізвище, ім'я та по-батькові;
- підрозділ; посада;
- обліковий склад (обов’язково «за угодою ЦПХ»);
- система оплати (обов’язково «за угодою ЦПХ»);
- дата прийняття на роботу.
На другій сторінці особового рахунку необхідно заповнити: номер платника податків; вид страхового збору в ПФ; рахунок бухгалтерського обліку видатків.
На третій сторінці обов’язково заповнюємо дату народження та стать та зберігаємо інформацію, виконавши операцію «Реєстр» — «Зберегти». Після цих дій буде доступна вкладка «Договори ЦПХ», де можливо ввести дані договору, натиснувши клавішу «Insert» або «Реєстр» — «Створити». (Мал. 7)
Мал. 7
На цьому робота по створенню картки працівника у підсистемі «Облік праці й заробітної плати» в «ISpro» завершена.
Бажаємо Вам приємної роботи!
Якщо Вам необхідна допомога нашого фахівця з питань програмного комплексу «ISpro», звертайтеся до нашого Контакт-центру за номерами телефонів:
+38 (098) 036-40-04;
+38 (095) 036-40-04;
+38 (073) 036-40-04
Автор: Олександр Москаленко, кваліфікований спеціаліст ГК "Інтелектуальний сервіс"
Долучайтесь до нас в Instagram, facebook та Telegram на Вас чекають:
Читайте також:
- 4 років тому...
Працівник з інвалідністю на підприємстві: розрахунок у ISpro
Як правильно налаштувати нарахування на заробітну плату робітника з інвалідністю - 3 років тому...
Зміна тарифних окладів 2019: варіанти внесення змін в системі ISpro
Зі змінами в Новому році соціальних норм виникає необхідність і в зміні окладів у зв'язку з їх підвищенням. В системі ISpro можна нараховувати заробітну плату як з використанням тарифної сітки, так і без неї. - 4 років тому...
Налаштування модуля "Облік заробітної плати" в системі ISpro з 01.01.2018
Наші спеціалісти дають покрокові інструкції щодо внесення змін у роботу модуля "Облік заробітної плати" з 01.01.2018 - 3 років тому...
Інформація про ФОП в квартальному звіті 1-ДФ: з ISpro це елементарно
При нарахуванні (виплаті) доходів ФОП, незалежно від системи оподаткування, та самозайнятим особам, податкові агенти зобов’язані відобразити такі доходи у формі 1ДФ під ознакою доходу «157» за той звітний квартал, у якому вони були нараховані, навіть якщо виплат у цьому кварталі не було (пп. »б» п.176.2 ПКУ). - 2 років тому...
Наш досвід цифровізації бухгалтерського обліку для сфери медицини у Вінницькому ЦПМСД
ВСЕ ПРОСТО З ISPRO. Досвід впровадження ISPRO у Вінницькому Центрі ПМСД - 2 років тому...
Інвентаризація на підприємстві - автоматизуємо процеси разом з «ISpro»!
Інвентаризація на підприємстві! Що робити? З чого почати? Як зробити так, щоб усе зійшлося від гвинтика до шафи, від калькулятора до стаціонарного комп’ютера? - 3 років тому...
Налаштування 2019 року для зарплати у ISpro
Налаштування Зарплати з урахуванням змін законодавства Закон України про Державний бюджет України на 2019 рік від 23/11/2018 року № 2629-VIII" - 2 років тому...
Дотримуємось гарантій в оплаті праці разом з ISpro
На сьогоднішній день держава захищає працівників підприємств усіх форм власності цілою низкою законів, що зобов’язують роботодавця нести відповідальність за дотримання державних гарантій в оплаті праці - 3 років тому...
Секретні можливості модулю "Облік заробітної плати", або що таке "спецфункція"
Дуже часто в роботі з програмою виникають ситуації, коли рішення стандартними інструментами неможливе, стають в нагоді спеціальні функції, але... - 3 років тому...
Розрахунок нічних в ISpro - зміни відповідно до ст. 54 Кодексу законів про працю України
Під час проведення планових та позапланових перевірок Державні інспектори з праці відзначають суб'єктам господарювання про необхідність дотримання вимог нормативно-правових актів, де передбачена нарахування підвищеної розміру оплати праці за роботу в нічний час.