Облік авансових звітів за допомогою програмного комплексу «ISpro»

Облік авансових звітів за допомогою програмного комплексу «ISpro»

Оновлено 08.11.2024 р.

УВАГА!!! 

Перед будь-якими діями щодо внесення змін у програмі створіть, будь-ласка, резервну копію. Даний матеріал несе рекомендаційний та інформаційний характер.

 

Невід’ємною частиною функціонування та виробничої необхідності підприємства є відрядження. Метою даної статті є розгляд варіантів оформлення авансового звіту «Видача коштів в підзвіт» та облік цього процесу за допомогою програмного комплексу «ISpro».  

 

Для цього необхідно дотримуватись певних налаштувань, а саме:

1. Створити або редагувати розрахунковий рахунок заповнивши поля: номер рахунку, тип рахунку, призначення, банк. «Загальні довідники»«Картка підприємства» – вкладка «Рахунки». (Мал. 1) 

Мал. 1

2. Створити об’єкт обліку з типом «Підзвіт», заповнивши найменування, балансовий рахунок та аналітичну картотеку згідно субрахунку. «Облік грошових коштів»«Налаштування».  (Мал. 2)


Мал. 2

Після налаштувань, в модулі «Облік грошових коштів»«Розрахунки з підзвітними особами»«Авансові звіти» створити авансовий документ натиснувши «реєстр»«створити». Необхідні поля для заповнення: дата/номер, об’єкт обліку, співробітник. (Мал. 3)

Мал. 3

На вкладці «звіт» створити операцію з обов’язковими полями: дата операції, номер документу, сума, стаття платежу, кореспондентський рахунок. (Мал. 4)

Мал. 4

Створити рядок операція на дату («Облік грошових коштів»«Розрахунки з підзвітними особами»«Розрахунки по авансовим звітам») та створити операцію «витрачено згідно звіту», де у рядку «документ №» обрати авансовий звіт. (Мал. 5)

Мал. 5

Натиснувши пункт меню «операція», рознести по статтям КЕКВ, після чого додати проводку та провести документ в «Книгу-Головна». (Мал. 6)

Мал. 6

Далі «Облік грошових коштів»«Розрахунки з підзвітними особами»«Відомість видачі під звіт», створити видачу через банк. Заповнити поля: номер, дата, найменування, контрагент, рахунок платника. (Мал. 7)

Мал. 7

Зайшовши в документ, створити операцію з обов’язковими полями: працівник, до виплати, виплачено, кореспондентський. рахунок. Після збережених змін, перейшовши до «Реєстру облікових відомостей витрат», натиснути  «реєстр»«сформувати виплату по відомості». Після чого, програма повідомить про створення платіжного доручення. 

Після сплати коштів, залишилось сформувати виписку банку. «Облік грошових коштів»«Виписки банку», сформувати документ «на дату», та зайшовши в нього, створити операцію «видача під звіт», заповнивши обов’язкові поля: документ (обрати зі списку платіжне доручення), та обрати в полі № документ, після чого виписка заповнюється автоматично. 
(Мал. 8)

Мал. 8

Після збереження операції додаємо типову проводку та проводимо її до Книги-Головна. 
(Мал. 9)

Мал. 9

Сформувавши «Меморіальний ордер №8», аналізуємо рух коштів на підприємстві. (Мал. 10)

Мал. 10

На цьому створення, проведення і видача коштів по авансовому звіту закінчена

Авансовий звіт на підприємстві можливо виплачувати декількома способами. В даній статті, розписано один з них. Якщо Ви використовуєте на підприємстві іншу облікову політику, то всі Ваші побажання або запитання будуть враховані та не залишаться без відповіді при роботі з програмним комплексом «ISpro»

 

Сподіваємося, що дана стаття буде корисною для Вас. 

Якщо вас цікавить програма українського розробника з широкими можливостями і ви в пошуках надійного партнера, звертайтеся за телефонами: (095) 036-40-04, (098) 036-40-04, (073) 036-40-04, або залиште заявку тут

Більше інформації про ISpro: Бюджет тут

Більше інформації про ISpro: Освіта тут

Більше інформації про ISpro: ERP тут

 

Автор: Віктор Гончар, провідний спеціаліст ISpro в ГК “Інтелектуальний сервіс”.

Долучайтесь до нас в Instagramfacebook та Telegram 

Демонстрація можливостей ISpro

Дізнайтеся більше про ISpro

Читайте також:

  • 7 днів тому...
    Як правильно визначити тривалість щорічної відпустки у 2025 році
    Сезон відпусток у розпалі, а отже — час нагадати, як правильно розрахувати тривалість основної щорічної відпустки, особливо якщо працівник мав дні відсутності без збереження заробітної плати
  • 2 місяці тому...
    Щорічні відпустки в "ISpro"
    У літній період у бухгалтерів значно зростає навантаження: працівники масово йдуть у щорічні відпустки, і кожен випадок потребує точного розрахунку середньої зарплати, дотримання строків виплати, формування документів для звітності
  • Місяць тому...
    Топ-5 можливостей ISpro: модуль “Облік Основних засобів”
    Ефективний облік основних засобів — одна з ключових умов прозорого фінансового управління на підприємстві. ERP-система “ISpro” пропонує потужний функціонал, який дозволяє автоматизувати всі процеси, пов’язані з рухом, обліком, амортизацією та інвентаризацією основних засобів. Пропонуємо ознайомитися з п’ятьма ключовими можливостями
  • 3 місяці тому...
    Нараховуємо відрядження в ISpro
    Працівник їде у відрядження — для бухгалтера це одразу великий обсяг роботи: від створення наказу і розрахунку відрядних до формування авансового звіту. В даній статті розглянемо етапи з розрахунком відрядних
  • 3 місяці тому...
    Переваги ISpro: Автоматизація буденних процесів
    У світі, де час — найцінніший ресурс, перемагають ті, хто діє ефективно. ISpro — це програмний комплекс, що дозволяє автоматизувати ключові бізнес-процеси, звільняючи працівників від рутинної роботи, зменшуючи ризик помилок і підвищуючи загальну продуктивність.
  • 2 місяці тому...
    Автоматизація обліку Заробітної плати: успішний кейс впровадження ISpro в Болградській РДА
    Впровадження сучасних програмних рішень дозволяє значно зменшити ризики помилок, підвищити ефективність роботи та оптимізувати облік на підприємстві. Щомісяця все більше компаній та організацій
  • 3 місяці тому...
    Чому українським бюджетним установам варто перейти з 1С на ISpro
    Після початку повномасштабної війни з росією питання інформаційної безпеки та імпортозаміщення стало пріоритетним для державного сектору України. Одним із критичних аспектів є використання російського програмного забезпечення, зокрема
  • 2 місяці тому...
    Від договору до платіжної інструкції: ERP-система ISpro
    Робота з контрагентами — постачальниками або замовниками — завжди починається з головного: укладення договору. У цій статті ми розглянемо, як за допомогою модуля «Договори» ERP-системи ISpro організувати процес закупівлі й оплати товарів чи послуг
  • 2 місяці тому...
    Нові правила виплат лікарняних сумісникам на підприємстві 2025
    З 4 квітня 2025 року набрали чинності зміни щодо виплати лікарняних працівникам, які працюють за сумісництвом. Відтепер питання «платити чи не платити?» має чітку відповідь — так, платити, але за певних умов. Приклади розглянемо нижче.
  • 7 місяців тому...
    Вступив в силу закон про підвищення податків. Що нового?
    28 Листопада 2024 року бізнес дочекався підписання Закону від 19.11.2024 №4059-IX "Про Державний бюджет України на 2025 рік" та нашумівшого Закону №4015 про підвищення податків. Очікування підписання закону про підвищення податків були вже з 10 Жовтня 2024 року, коли його