20 груд. 2019 р.
Переваги роботи для ФОП в СОТА
СОТА
5 хв.
2781
Оновлено 25.10.2024 р.
На сьогоднішній день переважна більшість організацій та підприємств різних форм власності звітується до контролюючих органів подаючи ту чи іншу звітність в електронному вигляді, використовуючи різні облікові системи.
Однією з таких облікових систем є веб-сервіс СОТА. Він дозволяє вести облік по власній організації та відправляти звіти, а також реєструвати первинну документацію у контролюючий орган.
Отже, давайте розглянемо який перелік переваг роботи з веб-сервісом СОТА для фізичної особи-підприємця:
- для роботи з веб-сервісом СОТА нам не потрібно його встановлювати на ПК: достатньо лише зареєструватися, а також мати доступ до мережі інтернет. Також не має потреби робити резервні копії, бо всі дані зберігаються на сервері. І у Вас є можливість працювати з сервісом використовуючи смартфон.
- якщо Ви починаєте працювати з веб-сервісом СОТА, то перший місяць роботи дає можливість користуватися всім функціоналом сервісу безкоштовно. Що в свою чергу дозволяє Вам в повній мірі ознайомитися з інструментами усього веб-сервісу.
- користувач має змогу відправляти та отримувати необмежену кількість первинних документів, що підлягають та не підлягають обов’язковій реєстрації. Також звертаємо Вашу увагу, що немає значення які КЕП Ви використовуєте при цьому.
- також є можливість сплати податків перебуваючи у веб-сервісі. Для цього необхідно зайти в розділ "Головне меню" – "Звітність” та обрати розділ "Сплата податків". (Мал. 1) Вказуємо необхідні реквізити та здійснюємо оплату. (Мал. 2)
- у веб-сервісі також є "Податковий календар", який дає змогу подивитись, коли і який звіт потрібно подавати в залежності від системи оподаткування, найманих працівників та групи. Що є досить зручним для заощадження Вашого часу та завжди бути в курсі, який звіт потрібно подати. З головного меню переходимо до "Звітності" та обираємо розділ "Податковий календар". (Мал. 3, Мал. 4)
- в СОТА є "Книга обліку доходів і витрат". Згідно пп.296.1.1 Податкового кодексу України, книгу обліку доходів ведуть особи на єдиному податку 1-2-ї груп та підприємці 3-ї групи, які є неплатниками ПДВ.
Мал. 1
Мал. 2
Мал. 3
Мал. 4
Книга обліку доходів і витрат - це документ встановленої форми, який використовується відповідно до законодавства України для відображення руху готівки і ведеться щодня за підсумками робочого дня.
Законодавство зобов'язує підприємця щодня вносити в неї суми отриманої виручки і заповнювати на підставі цих даних податкову декларацію. На її основі у підприємця є можливість сформувати звітність про майновий стан та доходи за рік. Звертаємо Вашу увагу, що для того, щоб користуватись книгою обліку доходів і витрат першочергово необхідно зайти в розділ "Мої організації" - "Картка підприємства" - "Перебування у групах" і правильно заповнити дані. (Мал. 5). Після цього з головного меню переходимо до "Звітності" та обираємо розділ "Книга обліку доходів і витрат". (Мал. 6, Мал. 7)
Мал. 5
Мал. 6
Мал. 7
Отже, як ми бачимо веб-сервіс СОТА є досить корисним та зручним інструментом для подачі звітності та первинної документації у контролюючий орган. Також СОТА має ряд переваг для фізичних осіб-підприємців, яким потрібно вести певний облік своєї діяльності, та бути в курсі своїх майбутніх дій.
Витрачаєте безліч часу, щоб виписати потрібний рахунок? Годі бігати по сайтах –тепер є можливість зробити це безпосередньо у нас на сайті! Клікайте на потрібний продукт і рахунок вже у Вас на електронній пошті! Переходьте по посиланню та оптимізуйте Ваш час - https://intelserv.net.ua
Автори: Порохнюк Іван та Удалова Катерина, сертифіковані спеціалісти ГК Інтелектуальний сервіс
Виникли питання? Залиште заявку для нашого фахівця
Читайте також:
- 7 місяців тому...
Електронний документообіг онлайн | Веб-сервіс СОТА | Приклади використання
Розповідаємо про кейси використання веб-сервісу СОТА як інструмента для електронного документообігу - 4 років тому...
Підготовка заявок для отримання КЕП за допомогою веб-сервіс «СОТА»
Шановні користувачі програми «СОТА»! Сьогодні пропонуємо ознайомитись з тим, як сформувати заявки, які необхідні для оформлення «Кваліфікованого електронного підпису» (далі «КЕП») - 5 років тому...
Формування звітності з ПДВ у веб-сервісі СОТА
Варіанти роботи з первинними документами в модулі «Формування звітності з ПДВ» - 4 років тому...
Відомості з ЄРПН у веб-сервісі СОТА
Розглядаємо всі варіанти проведення звірки з ЄРПН в СОТА - 5 років тому...
Сплата податків онлайн за допомогою веб-сервісу «СОТА»
Про модуль «Сплата податків» - 5 років тому...
Управління ролями у веб-сервісі СОТА
У веб-сервісі “СОТА” тепер є можливість налаштувати ролі для “Користувачів” даного сервісу - 5 років тому...
РІЧНА ЗВІТНІСТЬ ОНЛАЙН - ВИХІД ДЛЯ ФОПА
Річна звітність наступає на п`яти, а ти не знаєш, що робити, аби якомога швидше її подати? Лови незамінне рішення для подачі звітності! - 5 років тому...
Процедура РРО у веб-сервісі СОТА
Веб-сервіс «СОТА» розділ «Реєстр документів РРО» - 5 років тому...
Відправка документів контрагенту на e-mail за допомогою веб-сервісу СОТА
З програмою «M.E.Doc» та веб-сервісом «СОТА» вихід є! - 5 років тому...
Податковий календар та сплата податків у веб-сервісі СОТА
Новий функціонал веб-сервісу СОТА: податковий календар та сплата податків